عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

آزاده نامداری در فیلمی روی پرده سینماهای فرانسه +عکس

آزاده نامداری در فیلمی روی پرده سینماهای فرانسه +عکس

آزاده نامداری در فیلمی روی پرده  سینماهای فرانسه

 

آزاده نامداری در اولین فیلمی که بازی کرده بود همبازی برادر گلشیفته فراهانی شده و نقش جذابی را بازی نمود . به گزارش ایران ناز فیلم مالاریا با بازی آزاده نامداری و آذرخش فراهانی و کارگردانی پرویز شهبازی این بار در فرانسه اکران شد .فیلم سینمایی «مالاریا» در هشتمین حضور بین‌المللی خود در جشنواره «فوروم دز ایماژ» فرانسه در دو نوبت روی پرده می‌رود.به گزارش  ایران ناز فیلم سینمایی «مالاریا» به کارگردانی پرویز شهبازی و تهیه‌کنندگی مسعود ردایی، درتازه‌ترین حضور بین‌المللی خود در هشتمین دوره جشنواره «فوروم دز ایماژ» (forum des images) فرانسه به نمایش در می‌آید. ساعد سهيلی، ساغر قناعت، آذرخش فراهانی و آزاده نامداری از بازیگران این فیلم هستند.

 

داستان این فیلم درباره دختر و پسری است که در تهران گردی های خود با مردی برخورد می کنند که مشکلی دارد. آن ها سعی می کنند راه حلی برای این مشکل پیدا کنند.

 

آزاده نامداری در فیلمی روی پرده سینماهای فرانسه +عکس

ساعد سهیلی و ساغر قناعت و آزاده نامداری در مالاریا

 

‌این فیلم قرار است در بخش «موقعیت جهان و سینما» این جشنواره که از ۲۸ آبان تا هفتم آذر (١٨ تا ٢٧ نوامبر) در شهرپاریس برگزار می‌شود حضور داشته باشد. این بخش از «فوروم دز ایماژ» امسال به سینمای ایران اختصاص داده شده و تعدادی فیلم از ایران با عنوان «ایران خیلی دور- خیلی نزدیک» برای علاقه‌مندان به نمایش در می‌آید. ‌فیلم «مالاریا» قرار است ٢٧ آبان (١٩ نوامبر) در ساعت ۱۴/۳۰ و (٢٢ نوامبر) ٣٠ آبان ساعت ٢١ در این جشنواره روی پرده برود.

 

‌این هشتمین حضور بین‌المللی «مالاریا» بعد از جشنواره‌های ونیز، بوسان، ورشو، شیکاگو، ترتیو میله نینو، استکهلم و تایپه خواهد بود. پخش جهانی این فیلم نیز بر عهده کمپانی «دریم لب فیلمز» با مدیریت نسرین میرشب است. .زمان اکران این فیلم در سینماهای ایران هنوز مشخص نیست

 

 

مطالب مرتبط:

 

اولین تصاویر آزاده نامداری بعد از زایمان

 

جدیدترین عکس از همسر آزاده نامداری و دخترش

 

دومین ازدواج جنجالی آزاده نامداری با (عکس)

 

با شغل جدید آزاده نامداری آشنا شوید !! (عکس)