اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

آیا خوردن سوشی مضر می باشد؟

آیا خوردن سوشی مضر می باشد؟

به گزارش ایران ناز ما در کشورمان تحقیق خاصی در این‌باره نداریم و در مورد تایید یا رد این غذا مطلبی وجود ندارد، اما به طور کلی، مصرف گوشت ماهی خام 2 خطر مهم ممکن است داشته باشد و…مضرات خوردن گوشت خام ماهی غذایی مانند سوشی ژاپنی از گوشت ماهی نپخته تهیه می‌شود. این غذا این روزها در فروشگاه‌های بزرگ به فروش می‌رسد.

 

آیا خوردن سوشی مضر می باشد؟

 

آیا خوردن گوشت خام ماهی ضرری برای مصرف‌کننده آن ندارد؟در کشوری مانند ژاپن که سوشی جزو غذاهای ملی آنها محسوب می‌شود، تحقیقات بسیاری انجام گرفته و برای پیشگیری از ابتلا به بیماری‌های انگلی و ویروسی منتقله از ماهی خام اقدام‌های زیادی انجام شده است.

 

آیا خوردن سوشی مضر می باشد؟

 

ما در کشورمان تحقیق خاصی در این‌باره نداریم و در مورد تایید یا رد این غذا مطلبی وجود ندارد، اما به طور کلی، مصرف گوشت ماهی خام 2 خطر مهم ممکن است داشته باشد؛- خطر انتقال بیماری‌های انگلی ماهی- احتمال انتقال ویروس‌هایی که در آب‌های آلوده زندگی می‌کنند مانند ویروس هپاتیت A و…

 

آیا خوردن سوشی مضر می باشد؟

 

به انسان به همین دلیل توصیه می‌کنم از مصرف گوشت ماهی خام بپرهیزید. ضمن اینکه سوشی‌هایی هم که در فروشگاه‌‌ها به فروش می‌رسند، خانگی و بدون آرم و نشان هستند و بسته‌بندی مورد تاییدی ندارند، بنابراین نمی‌توان به بهداشتی بودن آنها اعتماد کرد.