اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

اتفاق دردناک برای این دختر جوان (عکس)

مجموعه : مجله خبری روز
اتفاق دردناک برای این دختر جوان (عکس)

اتفاق دردناک برای این دختر جوان (عکس)

 

بی احتیاطی یک دختر نوجوان او را زیر تیغ جراحی برد ؛ بی احتیاطی که باعث فرو رفتن نوک تیز مداد داخل گلویش شد و در نهایت با جراحی خارج شد. در تصویر مشخص است که نوک این مداد تا چه اندازه باعث پارگی عروق گردن کودک شده و موجب خونریزی گشته است.

 

به گزارش ایران ناز بعد از این اتفاق او به سرعت به بیمارستانی در تورنتو منتقل شد تا هرچه زودتر تحت درمان قرار گرفته و از خطر نجات یابد . تیم پزشکی اورژانس بعد از انجام سی تی اسکن و عکسبرداری های دقیق متوجه وضعیت قرار گرفتن مداد داخل گلوی بیمار شدند و اقدامات قبل از جراحی را انجام دادند

 

اتفاق دردناک برای این دختر جوان (عکس)

 

تا هرچه زودتر این دختر 11 ساله که نامش منتشر شده است را تحت عمل جراحی قرار دهند.نوک تیز مداد بعد از برخورد با شریان های اصلی گردن موجب خونریزی شدید و ضعف نگران کننده بیمار شده بود

 

برای همین تزریق خون و آنتی بیوتیک در نظر گرفته شد و جراحی توسط دکتر ” گراهام روچ ” کارشناس ارشد جراحی عروق آغاز شد . هدف اصلی تیم جراحیی تخلیه مداد از محل جراحت و ترمیم شریان ” کاروتید ” که در واقع یک رگ خون بزرگ است که خون را با خون اکسیژن غنی می کند بود.

 

خوشبختانه جراحی با موفقیت انجام شد و بیمار نجات پیدا کرد اما به دلیل خونریزی قابل توجه پیش از جراحی در بخش مراقبت های ویژه بستری شد تا به وضعیت نرمال برسد.