اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

کیک خونه-سفارش آنلاین کیک تازه خانگی

کیک خونه-سفارش آنلاین کیک تازه خانگی

اخاذی مربی لیگ فوتبال از پدر یک بازیکن ایرانی لو رفت

مجموعه : مجله خبری روز
اخاذی مربی لیگ فوتبال از پدر یک بازیکن ایرانی لو رفت

اخاذی مربی لیگ فوتبال از پدر یک بازیکن ایرانی لو رفت

 

فساد در فوتبال ایران باز هم خبر ساز شد . این بار یکی از مربیان معروف لیگ برتر اقدام به اخاذی از پدر یکی از فوتبالیست ها نموده است ! شگرد عجیبی که این مربی برای اخاذی استفاده میکند  بسیار جالب است ! یکی از مربیان سرشناس اقدام به اخاذی از فوتبالیستی کرده است که پدر سرشناس و ثروتمندی دارد!

 

یکی از مربیان فوتبال ایران که سابقه حضور در لیست مربیان منشوری را دارد، در یک حرکت عجیب از بازیکنی که پدر پولداری دارد، تست ادرار می گیرد و پس از آن به او اعلام می کند که تست دوپینگش مثبت درآمده و این بازیکن برای اینکه صدایش را درنیاورد باید چند صد میلیون تومان پول به مربی پول بدهد.

 

داستان از این قرار است که این مربی حدود سه هفته پیش از این بازیکن تست ادرار می گیرد و به او اعلام می کند که تست دوپینگش مثبت است. پس از این به او و پدر بازیکن می گویند برای اینکه این موضوع رسانه ای نشود باید چند صد میلیون به مربی پرداخت کنند چرا که او در فدراسیون و کمیته پزشکی آشنا دارد و نمی گذارد که از این بازیکن تست دوپینگ گرفته شود!

 

این تیم لیگ یکی، سابقه حضور در لیگ برتر را هم داشته و جالب اینجاست که مدیرعامل سابق این باشگاه، برای فصل جدید از بازیکنانی استفاده کرد که توانایی مالی بالایی داشته باشند و مخارج تیم را تامین کنند و البته در لیگ یک هم بازی کنند.

 

نکته عجیب ماجرا هم اینجاست که پس از رفتن مدیرسابق و حضور افراد جدید در باشگاه که منجر به بازگشت یکی از مربیان منشوری به لیگ یک هم شده است، بسیاری از بازیکنان پولی از باشگاه کنار گذاشته شده و بعضی هم باقی مانده اند. یکی از این بازیکنان که پدرش یکی ازکارخانه داران تهران است و وضعیت مالی مناسبی دارد، مورد اخاذی قرار گرفته است.

 

پدر این بازیکن برای حضور پسرش در تیم ماهانه ۳۰ میلیون تومان به باشگاه کمک کرده و نزدیکان مربی منشوری که از وضع مالی پدر و میلیاردر بودنش خبر دارند، برای سرکیسه کردن بازیکن نقشه ها کشیده اند.

 

هنوز مشخص نیست که آیا پدر بازیکن به مربی و افراد نزدیک به او پول داده یا نه اما این موضوع حالا رسانه ای شده است و بازیکنان تیم هم از این موضوع با خبر شده اند اما اینکه چرا با اصل موضوع برخورد نمی شود و این وسط چه هماهنگی بین باشگاه و کمیته پزشکی فدراسیون فوتبال وجود دارد، در نوع خودش عجیب است!