اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

ادعای فوت عارف لرستانی به علت خطای پزشکی

مجموعه : مجله خبری روز
ادعای فوت عارف لرستانی به علت خطای پزشکی

ادعای فوت عارف لرستانی به علت خطای پزشکی

 

به گزارش ایران ناز ، عارف لرستانی بازیگر 45 ساله  تلویزیون و سینما و تئاتر که صمیمانه درباره حقوق کودکان کار و محیط زیست و حقوق حیوانات فعالیت مینمود به علت سکته قلبی در منزلش درگذشت .با درگذشت عارف لرستانی به خاطر ایست قلبی زمزمه هایی مبنی بر قصور پزشکی در مرگ او شنیده می شود.

 

آیا علت مرگ عارف لرستانی خطای پزشکی بوده است؟

 

هر چند خطای پزشکی در مرگ افراد مشهور بعد از درگذشت پر حاشیه عباس کیارستمی درباره چهره های سرشناس تکرار می شود اما این بار سپند امیرسلیمانی می گوید که بر اساس آخرین خبر از دوستش او به واسطه سکسکه در شب گذشته به بیمارستان مراجعه کرده است.

 

خشایار الوند فیلمنامه نویس هم روایتش را در رابطه با علت مرگ این بازیگر گفته است:«من تا چند لحظه پیش در منزل عارف لرستانی بودم و طبق شنیده‌های من ظاهرا دیشب ایشان سکسکه‌اش می‌گیرد و چون مدت طولانی سکسکه‌اش بند نمی‌آمده به همراه همسرش به بیمارستان می‌روند آنجا دو آمپول آرامبخش البته دقیق نمی‌دانم، به او تزریق می شود و به خانه می‌آید و می‌خوابد اما متاسفانه در خواب سکته می‌کند. _

 

درباره سابقه بیماری مرحوم لرستانی_ عارف هیچ سابقه بیماری نداشت، ورزشکار بود و سیگار هم نمی‌کشید.

 

متاسفانه عارف را خیلی زود از دست دادیم و باور مرگ او برای من و خیلی از دوستان دیگر سخت است. خیلی از دوستان وهمکاران او الان در منزلش هستند و از این اتفاق شوکه‌اند و بسیار هم بی‌تابی می‌کنند. این اتفاق واقعا باورنکردنی بود.»

 

همچنین همسر این بازیگر در گفتگویش در رابطه با مرگ همسرش خطای پزشکی را تایید کرده است در گفتگویش با فارس مدعی شد که این هنرمند بر اثر قصور پزشکی جان خود را از دست داده است.

 

حالا روایت های متفاوتی از شیوه مرگ این بازیگر دوست داشتنی مطرح شده است که هنوز واکنشی از سوی مسئولان بیمارستان در پی نداشته است.