اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

از چشم های این مرد بجای اشک خون می آید (عکس)

از چشم های این مرد بجای اشک خون می آید (عکس)

از چشم های این مرد بجای اشک خون می آید (عکس)

 

به گزارش ایران ناز مردی 52 ساله به یکباره دچار وضعیتی شد که تا پیش از این هرگز تجربه نکرده بود ؛ وضعیتی که خون گریه کردن را به طرز باورنکردنی و با شدت برایش ایجاد کرد.او در پاسخ به سوال پزشکان گفت :به یکباره احساس کردم چشمانم به طور غیرعادی گرم شد و ناگهان اشکهای شدیدی از آنها جاری شد ،

 

در واقع آنچه من تصور می کردم اشک معمولی بود اما لحظاتی بعد متوجه شدم که مایعی که روی صورتم در حال جاری شدن است خون است و من خون گریه می کنم. شدت خون ریزی چندین برابر اشک ریختن طبیعی بود و همین بیشتر مرا به وحشت می انداخت که با سرعت به پزشک مراجعه کردم .

 

چند ثانیه بعد اشکهای خونین من متوقف شد اما پس از 2 ساعت زمانی که هنوز برای بررسی ها و آزمایشات در بیمارستان بودم دوباره شروع به جاری شدن کرد و پزشکان وضعیت مرا از نزدیک مشاهده کردند.

 

در تصویریمشاهده می کنید اشکهای خونین او شدت بیشتری نسبت به موادر قبلی گزارش شده دارد و همین موجب وحشت او شده بود چراکه به گفته ی خودش اشکهای خونین چندین برابر اشکهای طبیعی در حال سرازیر شدن بودند و همین وحشت را برایش بیشتر می کرد.

 

از چشم های این مرد بجای اشک خون می آید (عکس)

 

بینایی و فشار خون او در همان لحظات بررسی شد و همه چیز در بهترین وضعیت ممکن قرار داشت ؛ در واقع خون گریه کردن او هیچ تاثیر جسمی روی او نداشته است. پزشکان علت وضعیت نادر این مرد ایتالیایی را “haemolacria ” عنوان کرده اند که یک وضعیت کاملا نادر است 

 

با نام “اشک های خونین” شناخته شده است، معمولا یک عارضه از شرایط دیگری مانند عفونت، التهاب یا آسیب به چشم یا ساختارهای اطراف آن است ؛ البته می تواند نشانه ای از تومورهای چشم، اختلالات خون و یا در بعضی موارد قاعدگی باشد.

 

در این مورد، اشک های خونین مرد بدون درمان در حدود یک ساعت پس از ورود به بیمارستان متوقف شد و او بدون مشکل خاصی به خانه بازگشت ؛ خوشبختانه علت خون گریه کردن های او مشکل جدی نبوده است اما به هر حال چنین وضعیت نادری بعد زا بروز حتما باید توسط پزشک بررسی میشد.