اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

اسید سالیسیلیک و تاثیر آن روی جوش صورت

مجموعه : دانستنی ها
اسید سالیسیلیک و تاثیر آن روی جوش صورت

اسید سالیسیلیک و تاثیر آن روی جوش صورت

 

با ما همراه باشید….اسید سالیسیلیک یک اسید طبیعی استخراج شده از اسید بتا هیدروکسی است که در درختان بید یافت می شود و یک ترکیب کاملا مفید برای مراقبت انواع پوست می باشد.

 

این اسید در درمان انواع مشکلات پوستی از جمله آکنه، شوره ی سر و زگیل موثر است. از آنجایی که این اسید بسیار موثر است و بسیاری از مردم می توانند آن را روی پوست خود تحمل کنند، والین انتخاب متخصصین پوست برای درمان آکنه می باشد.

 

اسید سالیسیک لایه های بیرونی پوست را به آرامی برمی دارد، بنابراین لایه برداری را تسریع می کند و مانع مسدود شدن منافذ پوستی می شود و به ریختن لایه های اضافی پوست از پسوریازیس کمک می کند.

 

این اسید ضد التهاب و ضد باکتری بسیار خوبی برای پوست نیز می باشد. جوش ها با تمیز نگاه داشتن صورت کمتر شده و زودتر هم درمان می شوند.این اسید نیز به خاطر دور ریختن سلول های مرده 

 

شفاف سازی پوست، بهبود سطح کلاژن و باز نگاه داشتن منافذ پوست،به گزارش ایران ناز به عنوان ماده ی بسیار خوبی برای مبارزه با پیری در نظر گرفته می شود.خطوط عمیق محو می شوند و پوست شفاف نمایان می شود.

 

این اسید معمولا در درمان زگیل استفاده می شود و همچنین قرن ها به عنوان یک مسکن برای تب و عضلات استفاده شده است.سالیسیک اسید معمولا در کرم ها و ژل ها یافت می شود و دارای عوارضی مانند قرمزی، سوزش، سوزن سوزن شدن و خراش پوست نیست.

 

بنابراین این عوارض به وسیله ی یک ژل پاک کننده ی صورت که حاوی ترکیبات اسید سالیسیک است، از بین می روند. به کار بردن لایه ی نازکی از اسید سالیسیک ، 1 یا 2 بار در روز، تاثیر بسزایی بر روی پوست شما خواهد داشت.