عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

چگونه افراد محل کار را تحت تاثیر قرار دهیم؟

چگونه افراد محل کار را تحت تاثیر قرار دهیم؟

اگر میخواهید افراد را در محل کار تحت تاثیر قرار دهید بخوانید.به شما اطمینان می‌دهم که هفته اول کاری مملو از آموزش خواهد بود، رگباری از اطلاعات در پیش خواهد بود. کاملاً منطقی است و همانطور که می‌دانید، قدم می‌زنید و تا جایی که امکان دارد اطلاعات کسب می‌کنید.

 

لیسا اینچنین شرح می‌دهد که، یادگیری سریع کلید تحت تاثیر قرار دادن اطرافیان در شغل جدیداست، بنابراین سبک یادگیری خود را بیاموزید. نمی‌دانید که چگونه اطلاعات را پردازش کنید؟ از یک تست آنلاین بهره ببرید تا نتایج شنیداری، دیداری یا حرکتی را بررسی کنید. از نتایج در راستای رسیدن به هدف خود بهره ببرید.

 

چگونه افراد محل کار را تحت تاثیر قرار دهیم؟

 

هرچه افکارتان بیشتر در راستای اهداف شرکت باشد، بهتر است. لیسا خاطر نشان می‌سازد که، در طول اولین هفته بیشتر زمان شما صرف یادگیری زیرو بم‌ها می‌شود، اما اگر از آن‌ها در راستای منافع شرکت بهره نبرید، مانع از پیشرفت و ترفیع سریع شما خواهد شد.

 

او همچنین به ما گفت که، اگرچه ایده‌های شما درباره نحوه تاثیرتان در حرفه جدید فرضی است، اما باهوش باشید و از هفته‌های نخست برای تحقق فرضیات خود بهره جوئید. بدین ترتیب راه‌های موفقیت شرکت را کشف خواهید کرد. نهراسید که در کجا با دیگران ملاقات می‌کنید در آشپزخانه، در آبدارخانه یا آسانسور، لیسا پیشنهاد می‌کند که فقط لبخند بزنید،

 

چگونه افراد محل کار را تحت تاثیر قرار دهیم؟

 

سلام کنید و گفتن اینکه من کارمند جدید هستم، باعث می‌شود تا افراد متعددی نیز خودشان را به شما معرفی کنند، بدین ترتیب نکات مهمی درباره شرکت می‌آموزید و در مواقع لزوم از یاری دیگران بهره‌مند می‌شوید. دوستانه رفتار نمودن نه تنها کمک می‌کند تا دیگران را تحت تاثیر قرار دهید،

 

بلکه کمک می‌کند تا احساس راحتی بیشتری در شرکت داشته باشید.یک یا دو هم گروهی انتخاب کنید که حتی‌الامکان آن‌ها نیز جدیداً به شرکت پیوسته باشند، از توصیه‌ها یا دیدگاه‌های آن‌ها درباره موارد خاص بهره‌مند شوید و از آن‌ها نکات جدید بیاموزید. لیسا می‌گوید، نشان دهید که به آن‌ها اطمینان دارید و نظراتشان ارزشمند است تا روابط دوستانه‌ایی را پایه‌ریزی کنید. این امر همچنان نشان می‌دهد که خود را وقف شغل جدید نموده‌اید.