اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

افشاگری جنجالی مشاور آیت الله هاشمی از بقایی

مجموعه : مجله خبری روز
افشاگری جنجالی مشاور آیت الله هاشمی از بقایی

افشاگری جنجالی مشاور آیت الله هاشمی از بقایی

 

به گزارش ایران ناز پس از کلیپ ها و سخنرانیهای متعددی که از احمدی نژاد و مشایی و بقایی منتشر شده است ، مشاور آیت الله هاشمی رفسنجانی در کانال تلگرامی خود حرفهای منتقدانه ای از این جریان به زبان اورد.

 

افشاگری جنجالی مشاور آیت الله هاشمی از بقایی

 

 مشاور آیت الله هاشمی خواست بقایی و احمدی نژاد پاسخگو باشند که چرا بقایی از وزارت اطلاعات رفت؟!

 

غلامعلی رجایی، مشاور آیت‌الله هاشمی، رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام در یادداشتی در کانال تلگرامی اش به سخنان محمدعلی رامین علیه محمود احمدی نژاد واکنش نشان داده است.

 

در این مطلب آمده است؛

 

1_ در رسانه ها آمده بود: محمدعلی رامین ،مشاور سابق رییس دولت قبل ، دراظهاراتی بسیار تند و موهن، مشایی، بقایی و احمدی نژاد را« سه دلقک بهاری» خوانده است. قبل از او، حجت الاسلام امیری فر، رییس شورای فرهنگی نهاد ریاست جمهوری دولت قبل،در نامه ای به احمدی نژاد از برخی مسایل و واقعیتهای بین او و مشایی پرده برداشت. نامه او به احمدی نژاد، با پاسخ جوانفکر که به اوگفته حرمت نان ونمک سفره محمودی! را لااقل پاس بدارد، روبرو شد.

 

نامه امیری فر به احمدی نژاد ،چنان دولتیان قبل را برآشفته کرده که گویی پاسخ جوانفکر را به او کافی ندانستند و از مسول ذی حسابی نهاد ریاست جمهوری دولت قبل خواستند درباره دریافتها وامتیازات مالی فراوانی که بقایی به امیری فرد_ درعین حال که بازنشسته شده بود داد_ با نامه ای سرگشاده به وی، افشاگری کند. بگمانم در روز های آینده، باید منتطر افشاگریهای دیگر هم از داخل این جریان بر علیه احمدی نژاد و یاران اندکش بود. سکوت الهام و ثمره هاشمی در دفاع از رییس دولت معنادار است.

 

2_ بازی اخیر جریان دولتیان قبل با مطرح کردن نامزدی بقایی ،کودکانه است.

 

واقعیت این است این جریان درصدد معرفی نامزد برای انتخابات ریاست جمهوری آینده نیست.بلکه با انجام چنین اقداماتی می خواهد پس از کنار گذاشته شدن احمدی نژاد با توصیه رهبری از عرصه انتخابات درمنظرجامعه فراموش نشود. لذا برای کم کردن دامنه این فراموشی،یا ژستهای مسخره در پای درخت!می گیرند و یا خود را درخت می نامند !و یاسه تایی پنجه در پنجه هم دستها رابالا برده به بهار سلام می دهند!،و یا درکشفی شگفت !! با خبر پیروزی بهار بر زمستان ،شعار رسیدن بهار می دهند!

 

در همین راستا ی تلاش برای عدم فراموشی است که مشایی به جناب سیدمحمد خاتمی نامه می نویسد .همان خاتمی که بقول جناب پرویزکاظمی، وزیر رفاه دولت قبل شاهد بوده در جلساتشان بدترین حرفها را درباره او می زدند.

 

حالا هم احمدی نژادی که صدا و تصویرش هست که پس از نهی رهبری به او، بکلی منکر این میشود که درانتخابات از کسی حتی از نزدیکان خود در انتخابات ریاست جمهوری حمایت کند،دچار فراموشی شده و در توهمی کودکانه چنان سطح انتخاب مردم را پایین می داند که مساله نامزدی بقایی را پیش می کشد.

 

همان بقایی که پس از حبسی شش ماهه هنوز پرونده او _که برای جامعه معلوم نشد با این مدت بازداشت طولانی رسیدگی به اتهاماتش بکجا رسید_ مفتوح است وحتما رسیدگی به پرونده او ادامه خواهدداشت و احتمالاحکمی مناسب ونه چندان سبک خواهدخورد.

 

3_ به گمان من این جریان با پیش کشیدن نامزدی بقایی و با علم به رد صلاحیت وی،در اقدامی ناشیانه بدنبال مقابله با تدبیر رهبری در کنار گذاشته شدن احمدی نژاد از عرصه رقابت است. این جریان می داند بقایی تایید صلاحیت نخواهدشد ولی گمان می کند با رد صلاحیت وی،بر پشتوانه مظلومیتش نزد جامعه افزوده خواهدشد.در همین راستا بود که پس از نهی رهبری به ورود احمدی نژاد در انتخابات سعی شد وی را فردی مطلوم جا بزنند که از حق شرکت در انتخابات بازداشته شده است.

 

درنهایت هدف این جریان این است مثلا با این پشتوانه مظلومیت بتوانند در انتخابات های بعدی اعم از مجلس و شورا و ریاست جمهوری نقش آفرینی و به اهداف خود دست یابند.

 

بگمان من این جریان تمام شده است و برای بقا ی خود به هرقیمت دست و پای بیخودی می زند.اگر وعده ده برابر کردن مبلغ یارانه را هم به مردم بدهد،همانگونه که آیت الله هاشمی عزیز که خطراین جریان را بهتر و زودتر از همه شناخت،می گفت اکثریت مردم آگاه شده اند و فریب نخواهند خورد وهرگز فرصت تشکیل دولت را به این جریان نخواهند داد.

 

احمدی نژاد بجای اینکه بفکر آب و برق مردم خوزستان باشد،بگوید با میلیاردها دلاری که رییس دولت تدبیر وامید بارها می گوید اثر وخبری از آنها نیست، چه کرده است واین پولها کجا هستند؟

 

اگر هم فراغتی یافت بجای مژده رسیدن بهار! قبل از اینکه مطلعان امر به سخن دربیایند به مردم بگویدچرا و به چه دلایلی، بقایی از ادامه خدمت در وزارت اطلاعات بازداشته شد.