اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

انتخاب شدن عمو پورنگ به عنوان سفیر سلامت

انتخاب شدن عمو پورنگ به عنوان سفیر سلامت

انتخاب شدن عمو پورنگ به عنوان سفیر سلامت

ماجرای سفیر شدن عمو پورنگ داریوش فرضیایی (عموپورنگ) به عنوان «سفیر سلامت» بیمارستان کودکان مفید انتخاب شد داریوش فرضیایی معروف به عمو پورنگ با انتشار تصویری از خود در کنار دکتر علیرضا زالی رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، اعلام کرد که به‌ عنوان “سفیر سلامت” انتخاب شده است.

انتخاب شدن عمو پورنگ به عنوان سفیر سلامت

داریوش فرضیایی در اینستاگرامش نوشت:

” خدا را شکر فرصتی فراهم شد تا بتوانم لبخند ِشادی را بر چهره‌های کودکان معصومی بنشانم که با بیماری‌های صعب العلاج دست و پنجه نرم می‌کنند و برای ادامه زندگی نیاز به امید و روحیه دارند.

 

چهارده سال از آشنایی من با بیمارستان مرکز طبی کودکان مفید میگذرد و در این سال‌ها خاطرات تلخ و شیرین بسیاری برایم رقم خورد، چه کودکانی که شفا یافتن و هنوز با ایشان در ارتباطم و چه عزیزانی که از دنیا رفتن، اما هنوز خاطراتشان برایم زنده هست.

 

انتخاب شدن عمو پورنگ به عنوان سفیر سلامت

در این بین باید تشکر ویژه‌ای داشته باشم از مدیریت محترم بیمارستان و کادر زحمتکش درمانی که همواره با خوشرویی موجب انگیزه بیشتر بنده برای عیادت از این فرشته‌های معصوم شدند و امروز با انتخاب این حقیر به‌عنوان “سفیر سلامت بیمارستان کودکان مفید” بیش از پیش شرمنده‌ام فرمودند، امیدوارم که لیاقت این عنوان را داشته باشم و با کمک خداوند مهربان همواره قدم در راه شادی و نشاط این کودکان معصوم بردارم.

 

تشکر از جناب اقای دکتر ایمان زاده ریاست محترم بیمارستان، برادر عزیزم جناب آقای مهندس پروانی مدیریت محترم، جناب آقای دکتر زالی ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی و همچنین سرکار خانم نسیم در بخش مددکاری بیمارستان که همواره به من محبت داشتند

 

انتخاب شدن عمو پورنگ به عنوان سفیر سلامت

 

از خداوند منان برای شما عزیزان آرزوی توفیق روزافزون دارم… یاحق “پیشتر در مراسمی با حضور خیران بیمارستان کودکان مفید و رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و مدیران این بیمارستان برگزار شد، لوحی به عنوان “سفیر سلامت” به داریوش فرضیایی اهدا شد. در این مراسم دکتر زالی رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با قدردانی از خیران و نیکوکاران گفته بود: نباید نیکوکاران را تنها منبع مالی محسوب کرد، بلکه باید کرامت آنان حفظ شود و در تمام مراحل حضور داشته باشند.