عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

این دختر بخاطر شهرت دوست پسرش را کشت (عکس)

این دختر بخاطر شهرت دوست پسرش را کشت (عکس)

این دختر بخاطر شهرت دوست پسرش را کشت (عکس)

 

به گزارش ایران ناز زنی که فرزند دوم را از شوهرش باردار بود، برای سرشناس شدن در یوتیوب تفنگ را به سمت سینه شوهرش نشانه رفت در حالیکه یک کتاب در میان آنها بود و شلیک کرد. زنی که فرزند دوم خود را از دوست پسرش باردار بود، کاری احمقانه انجام داد که باعث شد عشقش جلوی دوربین بمیرد و جان دهد!آن هم به دلیل جلب دقت در یوتیوب و جذب مردم به سمت کلیپ هایشان. مقام‌ات آمریکایی می گویندبه این می گویند دیوانگی محض..

 

زنی در ایالت مینه‌سوتا دوست پسر خود را هنگام شیرین‎کاری در مقابل دوربین به منظور جلب هواداران اکثر در یوتیوب کشت. مونالیزا پرز که 19 ساله هست کتابی ضخیم را جلوی سینه دوست پسرش قرار داد و در مقابل دوربین و تماشاگران محله به سمت آن شلیک کرد تا اثبات کند که قطر کتاب مانع از عبور گلوله میشود.کودک سه ساله این زوج و حدود 30 نفر از همسایه‌ها که برای تماشا جمع شده بودند، کشته شدن آقای روییز را از نزدیک دیدن کردند.عمه آقای روییز گفته هست که آنها می خواستند این ویدویو را در یوتیوب منتشر کنند تا کاربران بیشتری را در شبکه‌هاي اجتماعی به خود جلب کنند.

 

این دختر بخاطر شهرت دوست پسرش را کشت (عکس)

 

کلودیا روییز در مصاحبه با یکی از شبکه‌هاي تلویزیونی داخلی به نقل از برادرزاده اش گفت که ما می خواهیم تماشاگران بیشتری به خود جذب کنیم. ما می خواهیم سرشناس شویم اما من به او گفتم اینکار را نکن. چرا می خواهي از تفنگ بهره گیری کنی؟ چرا؟او افزوده هست: آنها عاشق هم دیگر بودند. فقط میخواستند شیرین‌کاری کنند.خانم پرز که باردار نیز هست، اکنون در زندان بسر می‌برد و با تهمت قتل غیر عمد روبرو هست. قرار هست او چهارشنبه هفته آینده، ۵ ژوییه در دادگاه حاضر شود

 

این دختر ۱۹ ساله دومین کودک خود ازدوست پسرش مقتولش باردار هست دادستانی دالاس گفته هست که کتابی که در این فیلم به کار برده شده یک دائره‎المعارف با جلد سخت و اسلحه نیز یک اسلحه کمری ۵۰ کالیبر بوده هست. هم چنین گفته میشود دو دوربین که وقایع دوشنبه شب را ضبط کرده توسط پلیس توقیف شده هست.گلوله از فاصله ۳۰ سانتیمتری و در حالی شلیک شد

 

این دختر بخاطر شهرت دوست پسرش را کشت (عکس)

 

که همسایه‌ها در خانه مسکونی این زوج جمع شده بودند.خانم پرز به پلیس گفته که او نگرانی خود درمورد این اقدام را به دوست پسرش ابراز کرده بود و شلیک گلوله ایده آقای روییز بوده هست.خانم پرز پیش از شلیک اسلحه در صفحه توییتر خود در همان روز نسبت به نتیجه چنین کاری ابراز نگرانی کرده بود.

 

این دختر بخاطر شهرت دوست پسرش را کشت (عکس)