اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

بابک جهانبخش سکته کرد ( عکس و جزئیات سکته خواننده مشهور )

بابک جهانبخش سکته کرد ( عکس و جزئیات سکته خواننده مشهور )

بابک جهانبخش سکته کرد ( عکس و جزئیات سکته خواننده مشهور )

 

به گزارش ایران ناز خواننده محبوب و مشهور پاپ دچار حمله قلبی شد و به بیمارستان انتقال یافت .خواننده پاپ «بابک جهانبخش» دچار حمله قلبی شده و هم اکنون در بخش مراقبت‌های ویژه بستری است.

 

بهمن بابازاده، خبرنگار حوزه موسیقی، با انتشار توئیتی از بستری شدن بابک جهانبخش به دلیل حمله قلبی خبر داد.

 

بابک جهانبخش سکته کرد ( عکس و جزئیات سکته خواننده مشهور )

 

او در توئیتر خود نوشت:

 

خواننده پاپ بابک جهانبخش دچار حمله قلبی شده و هم اکنون در بخش مراقبت های ویژه بستری است.

 

محمد حاتم‌پور (تهیه کننده جهانبخش) با تایید خبر، از هواداران این خواننده خواست برای سلامتی او دعا کنند.

 

توضیحات محمد حاتم پور درباره مشکل قلبی بابک جهانبخش

 

خواننده پاپ «بابک جهانبخش» در آستانه کنسرت آنلاین خود دچار عارضه قلبی شد و به دلیل انسداد رگ‌های قلبی خود تحت نظر پزشکان معالج است.

 

محمد حاتم پور (مدیرعامل شرکت آوای فروهر) ضمن تایید این خبر از عمل جراحی بابک جهانبخش در روز‌های آینده خبر داد و اعلام کرد: «متاسفانه آخر هفته بدی را گذراندیم. سه رگ اصلی بابک دچار گرفتگی حاد شده است. او خطر سکته را از سر گذرانده، اما هم اکنون تحت نظر پزشکان معالج خود در حال آماده شدن برای عمل جراحی قلب باز است.

 

گفتنی ست در روز‌های گذشته خبر برگزاری کنسرت ضبط شده بابک جهانبخش در تاریخ ۲۶ و ۲۷ آذر ماه، هیاهوی زیادی را در فضای مجازی باعث شده است.

 

بابک جهانبخش سکته کرد ( عکس و جزئیات سکته خواننده مشهور )

 

محمد حاتم پور افزود: از هواداران ایشان تقاضا میشود برای بهبودی و سلامتی بابک، با دعا و انرژی مثبت خودشان همراه این هنرمند عزیز باشند.»

 

این خواننده اواخر هفته گذشته در پاسخ به برخی ادعا‌های رسانه‌ای درباره کنسرت اخیر خود، اعلام کرد: به این اجرا و اثری که تولید کردیم ایمان داریم و هرگز کم نگذاشتیم و اصلاً هدفمند تولید کردیم که کیفیت اش سینماتیک باشد و جذابیتش چند برابر. نتیجه یک تلاش بلند مدت که تماماً عشق به مخاطب را در آن خواهید دید.

 

با این اوصاف و بنا به اعلام تهیه کننده این کنسرت، بابک جهانبخش فیلم کنسرت احساس را در شب جراحی عمل قلب باز از روی تخت بیمارستان تماشا خواهد کرد.

 

محمد حاتم پور مدیرعامل شرکت آوای فروهر که حامی بابک جهابخش خواننده پاپ است گفت: این خواننده به دلیل حمله قلبی در یکی از بیمارستان‌های تهران بستری شده است. طبق گفته پزشکان وی باید پنجشنبه این هفته تحت عمل قلب باز قرار بگیرد. پرونده عارضه قلبی جهانبخش را با چندین پزشک متخصص و تیم جراحی در میان گذاشتیم؛ در نهایت همه پزشکان گفتند باید عمل جراحی انجام شود.

 

وی افزود: پزشکان می‌گویند استند و بالون قلب این مشکل را حل نمی‌کند و فقط باید عمل قلب باز صورت گیرد. بابک پیش از این سابقه حمله قلبی یا مشکلات این چنینی نداشت. این اتفاق ناگهانی افتاد.حاتم پور درباره علت به وجود آمدن این حمله قلبی اظهار کرد: بابک در یک ماه آخری که ورزش می‌کرد، ضربان قلبش بالا می‌رفت و اکسیژن کم می‌آورد. به همین دلیل به پزشک مراجعه کردیم. پس از اکو و تست ورزش با تشخیص پزشک به آنژیو، سیتی آنژیو و سپس آنژیو کامل انجام شد.

 

خواننده اکسیژن باید عمل قلب باز انجام دهد

 

مدیر عامل شرکت آوای فروهر ادامه داد: در نهایت متوجه شدیم که سه تا از رگ‌های کرونری قلب بابک مشکل پیدا کرده است. یکی از رگ‌ها کامل و به صورت متناوب بسته است و دو رگ دیگر گرفتگی دارد.

 

حاتم پور در پایان اضافه کرد: جهانبخش در حال حاضر در یکی از بیمارستان‌های تهران بستری است، اما به دلیل اینکه هنوز تصمیم نگرفتیم کدام تیم پزشکی وی را عمل کنند، بیمارستان محل عمل، مشخص نیست.

 

گفته میشود این خواننده پس از اعلام آمادگی تیم پزشکی خود، اواخر این هفته مورد عمل جراحی قرار خواهد گرفت.

 

بابک جهانبخش سکته کرد ( عکس و جزئیات سکته خواننده مشهور )