اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

بازیگر زن ایرانی زیبا در نقش همسر سرباز آمریکایی +عکس

بازیگر زن ایرانی زیبا در نقش همسر سرباز آمریکایی +عکس

بازیگر زن ایرانی زیبا در نقش همسر سرباز آمریکایی

 

بازیگر زن ایرانی این روزها در حال بازی در یک نمایش زیباست که در آن نقش زنی که در جستجوی همسر آمریکاییش به افغانستان میرود را بازی میکند . به گزارش ایران ناز وی همبازی طناز طباطبایی و پانته آ پناهی ها شده است . سه زن در جستجوی صلح . این روزها هانیه توسلی در نمایش «نامه‌های عاشقانه از خاورمیانه» در نقش همسر یک سرباز آمریکایی که برای یافتن همسر خود به افغانستان می‌رود روی صحنه می‌رود.

 

«نامه‌های عاشقانه از خاورمیانه» به نویسندگی کیومرث مرادی و پوریا آذربایجانی و کارگردانی کیومرث مرادی و با حضور طناز طباطبایی، پانته‌آ پناهی‌ها و هانیه توسلی در مقام بازیگر روایتگر زندگی سه زنِ در جستجوی صلح و بازمانده از خاکسترهای جنگ‌های معاصر است.

 بازیگر زن ایرانی زیبا در نقش همسر سرباز آمریکایی +عکس

هانیه توسلی در صحنه‌ای از نمایش «نامه‌های عاشقانه از خاورمیانه»

 

جمیله با بازی طناز طباطبایی بعد از طی راهی طولانی از عراق تا انگلستان در پروسه قوانین مهاجرت انگلستان گیر کرده است.

 

زیبا با بازی پانته‌آ پناهی‌ها دختری افغان است که تلاش می‌کند با اجرای پرفورمنسی در انگلستان برای خود و دو دختر دیگری که نیاز فوری به کمک‌های پزشکی و ویزا برای اقامت دارند، کمک خیرخواهانه جمع کند.

 

و آنجلا با بازی هانیه توسلی همسر یک سرباز آمریکایی است که با وجود همه مخالفت‌ها برای یافتن همسر خود به افغانستان می‌رود تا همسر گم شده‌اش را پیدا کند.

 

«نامه‌های عاشقانه از خاورمیانه» تا 26 آذر هر روز ساعت 19:30 در تماشاخانه تازه‌تاسیس پالیز واقع در خیابان کریمخان، خیابان عضدی جنوبی (آبان)، خیابان سپند، پلاک 69 روی صحنه می‌رود.

 

مطالب مرتبط:

 

چهره ی بدون آرایش هانیه توسلی (عکس)

 

شاهکارهای خارق العاده نقاشی با مداد از بن هاینه