اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

بازیگر زن مشهور در حین پرواز هواپیما سکته کرد +عکس

مجموعه : مجله خبری روز
بازیگر زن مشهور در حین پرواز هواپیما سکته کرد +عکس

بازیگر زن مشهور در حین پرواز هواپیما سکته کرد +عکس

 

به گزارش ایران ناز خانم بازیگر مشهور در هنگام پرواز دچار عارضه قلبی شد ! این خانم بازیگر زیبا قبل از اینکه هواپیما فرود بیاید دچار درد در قفسه سینه ی خود شده و ایست قلبی کرد.

 

این خانم بازیگر کری فیشر بازیگر مشهور جنگ ستارگان نام دارد .کری فیشر بازیگر سرشناس در هواپیما دچار ایست قلبی شد.ایست قلبی این بازیگر سرشناس جمعه در پرواز لندن به لس‌آنجلس و دقایقی پیش از فرود هواپیما روی داد.

 

برادر کری فیشر با تایید خبر بستری شدن او گفت: «او در آی‌سی‌یو بستری است و همه ما برایش دعا می‌کنیم. هنوز خبر جدیدی از دکترها به ما نرسیده است. هیچ خبری نیست نه خبر خوب نه خبر بد.»

 

فیشر بیش از همه برای نقش‌آفرینی در سری فیلم‌های «جنگ ستارگان» شناخته می‌شود. این بازیگر سال گذشته نیز در فیلم «جنگ ستارگان: نیرو برمی‌خیزد» نقش پرنسس لیا را بازی کرده بود.

 

او به تازگی خاطراتش را در کتابی با عنوان «خاطرات پرنسس» منتشر کرده است و برای معرفی و تبلیغ آن به کشورهای مختلف سفر می‌کند.پس از انتشار خبر بستری شدن کری فیشر دیگر بازیگران «جنگ ستارگان» از جمله مارک همیل و پیتر میهیو با انتشار پیام‌هایی در شبکه‌های اجتماعی به آن واکنش نشان دادند.

 

او چند روز پیش در لندن مشغول فیلمبرداری سریال «فاجعه» بود. او در این سریال کنار راب دلانی و شارون هورگان نقش‌آفرینی می‌کند. این سریال محصول آمازون است.

 

مطالب مرتبط:

 

مرگ ناگهانی بازیگر تئاتر روی صحنه +فیلم

 

مرگ بازیگر زن زیبای هالیوودی در هنگام خواب! (عکس)

 

مرگ بازیگر و خواننده بسیار مشهور هالیوود! +عکس