اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون ایران درگذشت (عکس)

بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون ایران درگذشت (عکس)

بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون ایران درگذشت (عکس)

 

بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون بر اثر سکته قلبی دارفانی راوداع گفت . به گزارش ایران ناز محمد پورستار در سن 78 سالگی درگذشت.

 

محمد پورستار از بازیگران پیشکسوت سینما و تلویزیون ایران در ۷۸ سالگی بر اثر سکته قلبی درگذشت.همسر محمد پورستار با تایید خبر درگذشت این بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون گفت:همسرم چندی قبل دچار سکته قلبی شد که پس از مراجعه به بیمارستان و معالجه یک ماهه به منزل برگشت ولی صبح امروز باز هم دچار حمله قلبی در منزل شد و دار فانی را وداع گفت.

 

بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون ایران درگذشت (عکس)

 

همسر پورستار از تلاش برای تماس با مسئولان سینمایی خبر داد و گفت:در حال حاضر موفق به تماس با هیچ کدام از مسئولان سازمان سینمایی و خانه سینما و تلویزیون نشده ام و تا وضعیت تشییع همسرم به سرانجام برسد.

 

محمد پورستار (زاده ۱۳۱۸ در اردبیل، درگذشته ۲۵ آبان ۱۳۹۶ در تهران) با نام اصلی محمدقاسم پورستار بازیگر بسیاری از فیلم و سریال ها نظیر سریال مختارنامه و فیلم مریم مقدس بود

 

تجربه سینمایی محمد پورستار

 

در سال 1356 در یک فیلم سینمایی به نام کاروان ها که حضور پیدا کرد که محصول مشترک آلمان و آمریکا بود.

 

بعد از هنرنمایی این بازیگر مرد پیشکسوت پیشنهاد بازی در یک فیلم کوتاه به نام چنین کنند حکایت به او شد که نقش خود را بسیار خود ایفا کرد.

 

شهرت محمد پورستار را باید به خاطر حضور پر رنگ در فیلم های تاریخی و مذهبی دانست فیلم هایی که بسیار پر مخاطب بودند و بازی و نقش مهم او به خوبی دیده میشد از فیلم های مهم و مشهور او مریم مقدس در سال 1380 ومردان آنجلس در سال 1379 ، یوسف پیامبر در سال 1378 و مختارنامه در سال 1390 بوده که بسیار پرمخاطب و محبوب بودند.