اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

با این حرکات حداقل دوسال جوانتر میشوید

با این حرکات حداقل دوسال جوانتر میشوید

با این حرکات حداقل دوسال جوانتر میشوید

 

خط و خطوط ناخوشایندی که به مروز زمان و براثر عوامل داخلی وبیرونی روی چهره ظاهر می شود برای هیچ کس به خصوص زنان دوست داشتنی نیست و برای همین روش های رفع چین و چروک بسیار مورد استقبال قرار می گیرند ، در این بخش می خواهیم به شما چند حرکت ساده در این مورد آموزش دهیم.تاثیر این حرکات ورزشی کاملا ثابت شده است و در میان افراد مورد مطالعه قرار گرفته جوانتر شدن پوست و چهره یک زن 50 ساله بعد از 20 هفته تکرار این تمرینات بخشی از نقاط قوت این روش بود.با ایران ناز همراه باشید

یوگای بهترین ورزش و حرکت برای جوان شدن صورت
یوگای صورت فواید بسیاری دارد و می تواند چهره را جوان و زیباتر کند ، حرکاتی که در دسته یوگای صورت قرار می گیرد اندازه عضلات را در صورت افزایش می دهد و گونه ها را پرتر می کند.
دانشمندان معتقدند که زنان حتی حتی یک منفی راضی خواهند بود.دانشمندان معتقدند که یان حرکات ورزشی مطمئنا رضایت زنان را به دنبال خواهد داشت اما هرگز نباید در انجام آن زیاده روی کردچرا که نتیجه ی عکس خواهد داشت.

 

دکتر “مراد عالم” در این مورد می گوید :16 زن سالم بین 40 تا 65 سال را که پوستی چروکیده داشتند را برای این مورد مورد بررسی قرار دادیم ؛ تمام داوطلبین در کلاس یوگای صورت که 2 مرحله 90 دقیقه ای داشت شرکت کردند ؛ سپس بعد از اتمام این دوره هر روز 30 دقیقه یوگای صورت را تا 8 هفته تکرار کردند و نتیجه طبق پیش بینی عالی بود.برخی از زنان مشتاق تر شده و دوره را تا 20 هفته ادامه دادند که این عمل چهره آنها را 2 تا 3 سال جوانتر کرد بدون انکه هزینه ای پرداخت کنند یا ماده ای شیمیایی مصرف کرده باشند.

 

حرکات پیشنهادی یوگای صورت برای جوانی چهره
حرکت ساچمو و صورت شیر
این حالت چهره ی یک ترومپت نواز است.
برای انجام حرکت صورت شیر  برای انجام آن هر دو گونه را با هوا پف دهید، سپس هوا را از گونه به گونه منتقل کنید. حرکت را تا زمانی که نفس دارید انجام دهید و سه بار کامل تکرار کنید.وقتی نفستان برید بایستید. دوباره این کار را انجام دهید. این تمام ماهیچه های گونه را تمرین میدهد و چین های لپها  باز میکند. اگر به افرادی که شیپور میزنند دقت کنید همیشه گونه های پری دارند.

 

با این حرکات حداقل دوسال جوانتر میشوید

 

حرکت صورت شیر برای
رها کردن زبان
توصیه می شودکه زبانتان را برای 6 ثانیه به همین حالت نگه دارید ، در این حالت خیلی بهتر است حتی اگر اشک از چشمانتان جاری شود، به تدریج بیشتر و بیشتر جریان خون در صورت شما جاری می شود که این همراه با هیجان است.

 

با این حرکات حداقل دوسال جوانتر میشوید

 

چشمان
دو مردمک چشم را در حالت بسته به وسط پیشانی در بین دو ابرو متمایل کنید و تمرکزتان در همان قسمت باشد این تمرین به رها شدن عضلات شما کمک میکند و تا انگشتان پایتان آرامش پیدا میکنند.

 

مرا شگفت زده کن
تا جایی که می توانید چشمانتان را باز کنید(مثل حالت سورپرایز شدن) اما سعی کنید قسمت بالای چشم حرکتی نکند، در این حالت به یک نقطه برای 5 تا 10 ثانیه خیره شوید و این حالت را 4 بار تکرار کنید.

 

با این حرکات حداقل دوسال جوانتر میشوید

 

با این حرکات حداقل دوسال جوانتر میشوید