اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

با خطرناک ترین قاتلان تاریخ آشنا شوید (عکس)

مجموعه : مجله خبری روز
با خطرناک ترین قاتلان تاریخ آشنا شوید (عکس)

با خطرناک ترین قاتلان تاریخ آشنا شوید (عکس)

 

در ادامه این مطلب گزارشی را برایتان آماده کرده ایم که در آن با خطرناک ترین و بدترین قاتل های سریالی دنیا آشنا می شوید، آن ها از کشورهای مختلفی چون برزیل، چین، افغانستان، کلمبیا، امریکا، اوکراین، روسیه و هند هستند.هرچند که قرار است بدترین هر کشور را معرفی کنیم، اما یک کشور است که به تنها سه قاتل را در خود جای داده است.در این لیست چیزهای وحشتناکی از جمله تجاوز، خوردن قلب و مرده پرستی های عجیب را می بینید و حتی می فهمید کدام یک از این افراد در شرایطی هستند که باید تمام عمرشان را پشت میله های زندان بگذرانند به جای اینکه اعدام شوند.

 

نکته دیگری باید به آن توجه داشته باشید این است که مجموع افرادی که قاتلان این لیست کشته اند، 762 نفر است که به طور متوسط به 76 نفر می رسد.با اینکه این افراد مرگ بارترین قاتلین زنجیره ای هستند، اما قطعا آن ها خلاق ترین قاتلین در مخفی کردن جسدها نبوده اند و در برخی موارد همین جسد های مخفی شده آن ها را لو داده است.

 

آناتولی انوپرینکو

 

با خطرناک ترین قاتلان تاریخ آشنا شوید (عکس)

 

شاید بهتر باشد آناتولی را با نام مستعارش یعنی «جانوری از اوکراین» بشناسیم، زمانی که او سرانجام در سال 1996 دستگیر شد، اعتراف کرد که 52 نفر را به قتل رسانده است و هنگام دستگیری بیش از 100 مورد مشکوک مانند سلاح های قتل را همراهش پیدا کرده اند.ایران ناز اولین مجموعه قتل آناتولی به معنای واقعی یک انفجار عظیم بود، او یک خانواده 10 نفره را که شامل هشت بچه می شد، به قتل رسانده بود.

 

سری دوم قتل های او یک سال بعد اتفاق افتاد، او 5 نفر را که در ماشین خوابیده بودند، به قتل رساند، البته در زمان اعتراف گفته بود که به قصد دزیدن ماشین آن ها بوده، اما می فهمد که چاره ای به جز کشتن آن ها ندارد و پس از آن بدن های شان را می سوزاند.ایران ناز  البته این سوزاندن بدن در بسیاری از قربانی های بعدی آناتولی تکرار می شود.دفعه بعدی آناتولی به یک خانه 4 نفره حمله کرد و با استفاده از شاتگان آن ها را کشت، الگوی آناتولی به همین شکل ادامه داشت، او حتی در یک مورد مادر و پدری را در خانه خودشان با چکش به قتل رساند و بعد از اینکه پول ها را از دخترشان گرفت، دختر را هم با چکش کشت. او حتی در یک مورد دو دختر 7 و 8 ساله را با تبر به قتل رسانده بود.

 

این قاتل اوکراینی در ادامه اعترافاتش گفته که معمولا خانه های تک افتاده تر را انتخاب می کرده و با ایجاد اغتشاش وارد خانه می شده و کارش را انجام می داده، حتی در موردی گفته وقتی همسایه ها آمده بودند که ببینند چه اتفاقی افتاده، آن ها را هم به قتل رسانده است.این قاتل در نهایت سال 2013 در زندان فوت کرد.

 

آندره چیکاتیلو

 

با خطرناک ترین قاتلان تاریخ آشنا شوید (عکس)

 

آندره روسی کشتار خودش را از همان روسیه آغاز کرده بود و با نام «قصاب روستاو» او را می شناختند و این موضوع مشخص می کند که چرا او را ترسناک می دانستند و آندره در بین سال های 1978 تا 1990، 25 زن و کودک را به قتل رساند و پس از آن ها به اعدام محکوم شد.جنایات این قاتل شامل تجاوز و قطع عضو می شود و سلسه قتل های او از زمانی که معلم مدرسه بود شروع کرده بود و بعد از چند مورد آزار و اذیتی که در مدرسه انجام داده بود، او را اخراج کردند.پس از آن که نتوانسته بود شغلی پیدا کند و به جایش به قتل رساندن آدم ها را شروع کرد!

 

اولین قتل او یک دختر 9 ساله بود که مورد اذیت و آزار هم قرار گرفته بود.چیکاتیلو چند سال قتلی را انجام نداده بود، اما قتل بعدی اش یک دختر 17 ساله در جنگل بود و در نهایت به عنوان یک قاتل زنجیره ای او در سال 1984 او 15 نفر را به قتل رسانده بود.بعد از اینکه آندره دستگیر شد، حقایقی درباره قتل هایش را اعتراف کرد و توضیح داد که پیش از کشتن قربانی هایش خون آن ها را می چشیده است.

 

ابوالقاسم جبار

 

با خطرناک ترین قاتلان تاریخ آشنا شوید (عکس)

 

پرکارترین قاتل زنجیره ای افغانستان ابوالقاسم جبار بوده است. زمانی که او را دستگیر کردند، مشکوک به قتل بیش از 300 مرد و پسر بود، با این حال تا زمان اعدام تنها توانسته بودند ارتباط او با 65 قتل را پیدا کنند.او در سال 1970 دستگیر و سال بعد اعدام شد. متاسفانه تا قبل از این موضوع دو نفر را برای قتل هایی که جبار مرتکب شده بود، اعدام کرده بودند.

 

یانگ زینهای
پرکارترین قاتل زنجیره ای چینی است که در زمان دستگیری به 65 مورد قتل و 23 مورد تجاوز بین سال های 1999 تا 2003 اعتراف کرده بود و البته ارتباطش را با 67 مورد قتل پیدا کرده بودند.زینهای قتل ها را شب ها انجام می داده، او به آرامی وارد خانه ها می شده و با استفاده از ابزاری مانند تبر، بیل و چکش دست به قتل می زده و همه خانواده را هم از بین می برده است.

 

زینهای در ماه نوامبر 2003 بازداشت شد و یک سال بعد اعدام می شود، پیش از اعدام از او درباره انگیزه هایش برای قتل پرسیده بودند و گفته بود که در خودش هیچ تمایلی در ارتباط با دیگر افراد جامعه نمی دیده و هرچه بیشتر می کشته، علاقه اش به کشتن هم بیشتر می شده است.

 

کامپاتیمار شانکاریا
شاید اگر از قاتلین بپرسیم چرا دست به قتل می زنید، احتمالا آن ها از حوادثی که سال ها قبل برای شان افتاده مثال می زنند، اما درباره شانکاریا اوضاع کمی فرق می کند، او قربانیانش را با لذت می کشد!شانکاریا متولد هند است و وقتی در سال 1979 دستگیر شد به بیش از 70 قتل در مدت دو سال مرتبط بود. او همه قربانیانش را با چکشی که به سر آن ها می زد، به قتل می رساند.او پیش از اعدام گفته بود که شما من را بیهوده به قتل می رسانید و امیدوارم برای فرد دیگری چنین اتفاقی نیفتد!

 

گری ریدوِی

 

با خطرناک ترین قاتلان تاریخ آشنا شوید (عکس)

 

شاید آمریکا بیشترین قاتل های زنجیره ای را در خود جای داده باشد، اما گری ریدوِی با لقب «رودخانه سبز» مطمئنا تنها کسی است که بین سال های 1980 تا 1990 تعداد خیلی زیادی از زنان را در وانگشتن به قتل رسانده است.

 

گری بیشتر قربانیانش را از میان زنانی که در خیابان زندگی می کردند، انتخاب می کرده و امید این را داشته که کسی از نبودن آن ها خبردار نمی شود. او زنان را خفه می کرده و سپس جسدشان را در جنگل رها می کرده است.روش او خیلی راحت بوده، زنی را انتخاب می کرده و با نشان دادن عکسی از پسرش همدردی آن ها را بدست می آورده سپس خفه شان می کرده، پس از دستگیری او به قتل 71 زن اعتراف کرده، البته پلیس بیش از این تعداد را به او مرتبط دانسته اند.

 

علاقه گری به کشتن آدم ها از 16 سالگی نمایان می شود، زمانی که چاقویی را در پهلوی یک پسر 6 ساله می کند، با اینکه آن پسر جان سالم به در می برد، ولی گری به علاقه پنهان خودش پی می برد و بعدها می گوید برایم جالب بود که کسی به کشتن علاقه داشته باشد!

 

پدرو فیلو
فیلو متولد برزیل است و از همان ابتدا زندگی غیر معمولی داشته است. زمانی که پدرو در شکم مادرش است، به دلیل مورد ضرب و شتم قرار گرفتن مادرش با جمجمه ای مجروح متولد می شود. وقتی پدرو 13 ساله است، پسری را زیر جرثقیل هُل می دهد که تا پای مرگ می رود.پدرو در 14 سالگی دست به دو فقره قتل می زند، یکی معاون شهردار که پدرش را با اتهام به دزدی غذا اخراج می کند و دیگری کسی که پدرو معتقد بوده دزدی را انجام داده است.

 

پس از آن فیلو مجبور به فرار می شود و در شهر دیگری ابتدا یک قاچاقچی مواد مخدر را به قتل می رساند، او با زنی به نام ماریا آشنا می شود که پس از مدتی توسط یک گروه قاچاقچی کشته می شود، این موضوع پدرو رابه حدی عصبانی می کند که به دنبال تمام اعضای باند می رود و آن ها را بعد از شکنجه می کُشد، در حقیقت می توان او را یک لیام نیسون در فیلم «ربوده شده» بدانیم!

 

همه این اتفاق ها قبل از اینکه پدرو حتی 18 ساله شود، می افتد. در همین اوضاع پدرش در جریانی مادرش را می کشد و پدرو برای انتقام پدر خودش را به قتل می رساند، سینه اش را می شکافد، قلبش را بیرون می کشد و قسمتی از آن را می خورد!پدرو در زندان هم دست از کشتن بر نداشت و 71 نفر را به قتل رساند. ر برزیل قوانین زندان ها به شکلی است که اگر کسی بیش از 30 سال در زندان بود و جنایت هایی را هم در زندان مرتکب شد، هر بار 4 سال به محکومیتش اضافه می شود، اما در نهایت او در سال 2007 از زندان آزاد شد.

 

دانیل کامارگو باربوسا
کامارگو مابین 70 تا 150 نفر در مدت زمان 12 سال دختران جوان را مورد آزار و اذیت قرار می داده و سپس به قتل می رسانده، او این تعداد قتل را در کلمبیا و اکوادور انجام می داده است.اولین باری که به زندان رفت، سال 1974 بود و بعد از زمانی بود که توانستند تایید کنند او یک دختر 9 ساله را اذیت کرده و کشته، در آن زمان 25 سال برای او حکم حبس بریده بودند. با این حال در سال 1984 توانست از زندان فرار کند و تا سال 1986 که دوباره دستگیر شد،چندین قتل دیگر را انجام داده بود.

 

پدرو لوپز

 

با خطرناک ترین قاتلان تاریخ آشنا شوید (عکس)

 

پدرو در کلمبیا به دنیا آمده بود و در زمان دستگیری متهم به قتل و آزار بیش از 300 دختر در کلمبیا، پرو و اکوادور بود، البته او به قتل 103 نفر اعتراف کرده بود.او در سال 1980 در حدود 53 گور را به پلیس نشان داد که بیشتر قربانیان دختر 9 تا 12 ساله را در آن ها جای داده بود.لوپز در سال 1998 از بیمارستان روانی به دلیل رفتار خوب مرخص شده بود، اما در سال 2002 به دلیل پیدا شدن جسدی که توانسته بودند به پدرو آن را مرتبط بدانند، دوباره دستگیر شد.

 

لوئیس گاراویتو

 

با خطرناک ترین قاتلان تاریخ آشنا شوید (عکس)

 

شاید قاتل ترین قاتل را بتوان گاراویتو دانست، او 138 نفر را در مدت زمان 5 سال به قتل رسانده بود. البته درباره او به بیش از 300 قتل دیگر هم مشکوک هستند.نام مستعار او «جانور» بوده که قربانی هایش را مورد شکنجه و آزار و اذیت قرار می داده و سپس می کشته است. بعد از دستگیری برخی از قربانی ها را از روی نقشه ای که برای افسران کشیده بود، توانستند پیدا کنند.

 

تاکتیک او برای جذب قربانیان بسیار ساده بوده، کسی را انتاخاب می کرده، به او نزدیک می شده و پیشنهاد هدیه یا شکلات از او برای قدم زدن دعوت می کرده، او را به قدری راه می برده تا خسته شود، سپس او را شکنجه می داده و با پاره کردن گلویش او را می کُشته است، برای از بین بردن اجساد هم آن ها را تکه تکه در جایی دفن می کرده است.لوئیس گفته بود که خودش قربانی تجاوز پدرش است، اما هرگز درباره انگیزه هایش برای ارتکاب چنین قتل هایی توضیح نداده است.

 

با خطرناک ترین قاتلان تاریخ آشنا شوید (عکس)