اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

با خوردن این خوراکی ها نوزاد زیبایی داشته باشید!!

با خوردن این خوراکی ها نوزاد زیبایی داشته باشید!!

همانطور که می دانید با خوردن غذاهای نام برده شده می توانید نوزاد زیبایی را به دنیا بیاورید.برای زیباترشدن جنین چه کارهایی باید انجام دهیم؟ مادران باردار چه خوراکی هایی باید مصرف بکنند تا جنیننشان چهره ای زیبا داشته باشد؟برخی میوه ها

 

با خوردن این خوراکی ها نوزاد زیبایی داشته باشید!!

 

تاثیرات بسزایی در زیبایی جنین دارند و می توانند باعث سلامتی بیشتر وی شوند و در این زمینه موثر باشند.پارسا متخصص تغذیه و رژیم درمانی گفت: میوه‌های قرمز رنگ مثل انار، هلو و سیب بر زیبایی جنین اثرگذار است و از بروز بیماری‌های مختلف جلوگیری می‌کند.

 

وی افزود: انار در زیبایی افراد تأثیرات بسیار دارد و التهاب مفاصل را کاهش و همچنین کبد را سالم نگه می‌دارد، همچنین مصرف انار در بهبود سرماخوردگی و درد و التهاب گلو و بیماری‌های پوستی تأثیرات زیادی در بزرگسالی دارد و در این زمینه موثر است.

 

با خوردن این خوراکی ها نوزاد زیبایی داشته باشید!!

 

وی در ادامه افزود: میوه‌هایی که سبز پررنگ یا قرمز هستند مثل انار، گریپ فروت و سیب برای سلامت کبد و اندام‌های بدن مفید هستند و در هر وعده غذایی حتما باید سالاد و سبزیجات باید مصرف شود در این صورت زنان باردار می توانند زیبایی جنین خود را تضمین کنند.

 

وی خاطرنشان کرده است: آب انار آنتی اکسیدان قوی می باشد و باعث بهبود بیماری های کبدی می شود. مصرف زیاد آب انار باعث ترشح اسید معده و زخم معده می‌شود. میوه‌های قرمز آنتی اکسیدان زیادی دارند مصرف انار باعث کاهش وزن افراد می‌شود و محفظه‌های پوستی را باز می‌کند.