عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

با این صفات مردان را شیفته ی خود کنید!!

با این صفات مردان را شیفته ی خود کنید!!

اگر میخواهید مردان را شیفته ی خود کنید به روش های زیر عمل کنید.زنان و مردان استراتژی های مختلف و متفاوتی برای پیدا کردن شریک مناسب برای زندگی دارند.زنان و مردان امروزی و به اصطلاح مدرن برای یافتن جنس مخالف برنامه ریزی کرده تا صفات جذاب بیولوژیکی و روانی مورد نظرشان را بیابند!

 

در حال حاضر علم بیشتر از پاسخ برای سوالات بشر در مورد ویژگی های جذاب جنس مخالف، سوال های متعددی دارد.بسیاری از نتایج مملو از حدس و گمان است و قطعی نیست.اما مواردی که در ادامه برایتان خواهیم گفت چند ویژگی در زنان است که ثابت شده برای مردان بسیار جذاب است.

 

1– کمی عصبی و مضطرب

 

درست شنیدید!متاسفانه زنان از بیماری های اضطرابی بیشتر از مردان رنج می برند.مطالعات نشان داده که زنانی که بیش از اندازه مضطرب و عصبی هستند کمتر از سایر زنان از روابط خود احساس رضایت می کنند.اما دانشمندان این فرضیه را مطرح کرده اند که کمی اضطراب و نگرانی در زنان آن ها را برای مردان جذاب می کند.چرا که این حس را به مردان می دهند

 

که آن ها مادران و همسرانی فداکار هستند که نگران زندگی و فرزندانشان خواهند بود!اگر در حال حاضر همسرتان بسیار عصبی مزاج و مضطرب است بهترینن راه حل داشتن روابط بیشتر و صمیمی تر با اوست!مردان جذاب این ویژگی را دارند؛ هیکل عضلانی راز جذابیت مردان نیست… در نت نوشت این مطلب را بخوانید

 

با این صفات مردان را شیفته ی خود کنید!!

 

2– رنگ قرمز

 

همه ما می دانیم که قرمز رنگ عشق است.شاید خیلی این مطلب پیش پا افتاده به نظر برسد.اما مطالعات نشان داده است که رنگ قرمز برای مردان بسیار جذاب است.بسیاری از گونه های جانوران مختلف از این رنگ برای جذب جفت استفاده می کنند!

 

3– چشمان درشت و لب های متناسب

 

از نظر بسیاری از مردان زنان با چشم های درشت جذاب تر هستند.دانشمندان معتقدند که شاید علت این موضوع این باشد که از نظر مردان این گونه زنان سالم تر و دارای قدرت باروری بیشتر و در کل یک شاخص زنانگی برجسته دارند!از طرفی لب های متناسب برای مردان یکی از شاخص های جذابیت های فیزیکی زنان است.

 

با این صفات مردان را شیفته ی خود کنید!!

 

4– تفاهم و همدلی

 

مطالعاتی که در دانشگاه نیوکاسل بر روی پرسشنامه هایی که بر روی تفاوت های شخصیتی زنان و مردان توسط عده ای پر شده بود، انجام شد نشان دهنده ی این مطلب است که زنان به حس همدلی و همدردی اهمیت بیشتری می دهند.با این حال مردان بیشتر جذب زنان برونگرا و زنانی که حس همدلی و همدردی بیشتری نسبت به سایر همنوعان خود دارند، می شوند.

 

5– فعالیت های داوطلبانه و خیریه

 

تحقیقات نشان داده که زنانی که رمانتیک تر ! هستند بیشتر به کارهای خیریه و اعمال داوطلبانه برای کمک به دیگران علاقه و کشش دارند.دانشمندان معتقدند که زنانی که در مکان های عمومی برای کمک به دیگران داوطلب می شوند از نظر مردان بسیار جذاب هستند!