اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

با منفورترین چهره های فوتبالی آشنا شوید

مجموعه : مجله خبری روز
با منفورترین چهره های فوتبالی آشنا شوید

با منفورترین چهره های فوتبالی آشنا شوید

 

دنیای فوتبال دنیای یچیده ایست به گزارش ایران ناز در این مطلب قصد داریم شما را با برخی چهره های فوتبال اروپا که علاوه بر اینکه طرفداران زیادی دارند منتقدین زیادی هم دارند که باعث شده آنها به چهره های منفور فوتبال تبدیل شوند.

 

خیلی از افرادی که در این فهرست قرار گرفتند شاید از زوایای دیگر افراد دوست داشتنی باشند ولی به دلایل مختلفی خیلی منتقد دارند و خیلی ها مخالف جدی آنها هستند و در واقع این افراد به چهره هایی منفور در فوتبال معروف شدند.

 

10- جان تری

 

با منفورترین چهره های فوتبالی آشنا شوید

 

درون زمین بازی او کسی است که هر کسی دوست دارد او را در تیم خود داشته باشد. یک مدافع شجاع که حتی ترسی ندارد سرش را جلوی توپ قرار دهد. هواداران چلسی او را دوست دارند چون سمبلی از باشگاه آنها است. به همین خاطر است که لیز خوردن او در فینال لیگ قهرمانان اروپا هنگام زدن ضربه پنالتی، باعث تمسخر و خوشحالی خیلی ها شد. داشتن رابطه نامشروع با نامزد هم تیمی اش و انجام کارهای غیراخلاقی که باعث پس گرفتن بازوبند کاپیتانی تیم ملی انگلیس از او شد از دلایل عمده نفرت از جان تری است.

 

9- پیت وینکلمن

 

با منفورترین چهره های فوتبالی آشنا شوید

 

او یکی از افرادی است که مسئول تهیه و توزیع اقلام ورزشی در فوتبال انگلیس است و علاوه بر آن ریاست باشگاه میلتون را بر عهده دارد. او در سال 2001 باشگاه ویمبلدون را به منطقه ای دیگر انتقال داد و ریاست تیم میلتون را بر عهده گرفت. تصمیمی که خشم خیلی ها را در فوتبال انگلیس برانگیخت. در انگلیس می گویند او یک جایگاه برای تیمش در لیگ دسته یک انگلیس گرفت و به همین خاطر حق خوری کرده است.

 

8- الحاجی دیوف

 

با منفورترین چهره های فوتبالی آشنا شوید

 

بازیکنی که دوست دارد منفور باشد. به تیم حریف آب دهان پرتاب می کند، تمارض می کند و هر کار غیراخلاقی که لازم باشد برای تیمش انجام می دهد. استیون جرارد و جیمی کاراگر بازیکنانی هستند که به او خیلی حمله کردند و حتی زمانی که در لیورپول بودند، توانایی دیوف را زیر سوال بردند و حضور او را برای لیورپول مایه شرمساری دانستند.

 

7- لوچیانو موجی

 

با منفورترین چهره های فوتبالی آشنا شوید

 

در سال 2005 یوونتوس بازیکنان بزرگی چون بوفون، زلاتان ایبراهیموویچ و دل پیرو را داشت و نیازی نبود که تقلب کند. او در رسوایی فوتبال ایتالیا برای تیم یوونتوس نقش اساسی داشت و داورها را برای بازی های یوونتوس تعیین می کرد. او همچنین در تلاش بود تا بازار نقل و انتقالات فوتبال را نیز تحت تاثیر خود قرار دهد. این تصمیم باعث شد تا او به سری B سقوط کند و دوباره به سطح اول فوتبال ایتالیا بازگردد.

 

6- کریستیانو رونالدو

 

با منفورترین چهره های فوتبالی آشنا شوید

 

وقتی دوران فوتبال رونالدو را نگاه کنیم، رقابت او با مسی در کانون توجه بوده است. در این بین او مورد نفرت عده زیادی قرار گرفت و حتی در بعضی مواقع هواداران خودی نیز به انتقاد از او پرداختند. خیلی از هواداران رئال نسبت به او حسی ندارند. حتی سپ بلاتر نیز زمانی او را مسخره کرد که زیاد به خود توجه می کند. ایران ناز  نحوه خوشحالی ها و خودنمایی هایی که جلوی دوربین بعد از گل می کند از دلایل نفرت برخی از او بوده است. همه این ها باعث شده که خیلی ها رونالدو را بازیکنی مغرور بدانند که نحوه بازی و رفتارش این طور نشان می دهد.

 

5- ریچارد کیس

 

با منفورترین چهره های فوتبالی آشنا شوید

 

یکی از مجریان رسانه های ورزشی در انگلیس که به خاطر نگرش به زنان مورد تنفر قرار گرفته است. بعد از یک اظهارنظر زشت در مورد کمک داور زن، شبکه اسکای اسپورت او را اخراج کرد. همچنین ویدئوهایی زیادی از او منتشر شد که او به تمسخر زنان حاضر در فوتبال پرداخته است.

 

هرچند او بعدها دوباره به رادیو و تلویزیون برگشت. نقش او در دادن میزبانی جام جهانی به قطر نیز یکی دیگر از دلایلی است که او را در صدر افراد منفور فوتبالی قرار داده است.

 

4- میشل پلاتینی

 

با منفورترین چهره های فوتبالی آشنا شوید

 

یکی از افرادی است که رسوایی دریافت رشوه او از فیفا و نقش او در میزبانی جام جهانی 2022 در صدر اخبار مهم قرار گرفت. سرنوشت پلاتینی تلخ بود. او در دهه 80 بهترین فوتبالیست جهان بود و الان یک شخصیت اخراجی که نمی تواند فعالیت داشته باشد. او در تغییر فرمت رقابت های یورو و اعطای جام جهانی به قطر نقش اساسی داشت و مشخص شده است که او در این زمینه رشوه دریافت کرده است تا رای خود را تغییر دهد.

 

3- هارولد شوماخر

 

با منفورترین چهره های فوتبالی آشنا شوید

 

او یک بار در صدر منفورترین آلمانی های تاریخ در یک رسانه فرانسوی بالاتر از هیتلر قرار گرفت. بعد از حرکت خشن او روی پاتریک باتیستون که این بازیکن را به کما فرستاد و سه دندانش شکست، شوماخر به شخصیتی منفور تبدیل شد. مصاحبه او بعد از بازی و عدم ناراحتی از این اتفاق به میزان نفرت از این بازیکن افزود.

 

2- ژوزه مورینیو

 

با منفورترین چهره های فوتبالی آشنا شوید

 

خیلی از افراد دنیا دوست ندارند وارد دعوا و جنگ شوند. عده ای برای شان فرق نمی کند و افراد کمی هم هستند که به سراغ آن می روند. یک عده هم هستند که بدون فکر کردن به دعوا زندگی شان پیش نمی رود. از این چیزها انرژی می گیرند و از این که مورد نفرت باشند لذت می برند. این سبک زندگی یکی از بزرگترین مربیان جهان است. پپ گواردیولا، آرسن ونگر، ادن هازارد، نیمی از مادرید، تمام کاتالونیا و تمام مرسی ساید جزئی از مخالفان او هستند.

 

1- سپ بلاتر

 

با منفورترین چهره های فوتبالی آشنا شوید

 

در نهایت به صدر فهرست می رسیم. رئیس سابق فدراسیون جهانی فوتبال. او در سال 2013 در دانشگاه آکسفورد گفته بود مردم نمی دانند فوتبال یعنی چه. فوتبال یعنی ماشین چاپ اسکناس، او سال ها شور و شوق فوتبال را کنار زد و فقط به پول و درآمدزایی فکر کرد. چهره فوتبال زیر نظر بلاتر خراب شد.

 

میزبانی هایی را با زد و بند به کشورها داد و در حق پخش و مسائل تبلیغاتی زیادی دست برد و پول های زیادی را به جیب زد تا این که در نهایت دست او رو شد و پس از ممنوع الفعالیت شدن، مجبور شد تمام این پول ها را پس بدهد. سال ها طول می کشد تا فوتبال به چهره پاک خود برگردد و اثر این دوران از بین برود.

 

با منفورترین چهره های فوتبالی آشنا شوید