اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

با پیرترین خانواده دنیا آشنا شوید (عکس)

با پیرترین خانواده دنیا آشنا شوید (عکس)

با پیرترین خانواده دنیا آشنا شوید (عکس)

 

به گزارش ایران ناز کتاب گینس همیشه و در همه حال عجیب ترین ها را در خود جای میدهد، «دانلی» ها یک خانواده روستایی هستند که مدت ها در حومه آرماگ از توابع ایرلند به شغل کشاورزی اهتمام داشته اند.این خانواده متشکل از 13 خواهر و برادر است که جوانترین آن ها 70 سال دارد. «شان» 92 ساله، «مورین» 91 ساله، «الین» 89 ساله، «پیتر» 86 ساله، «مای رید» 85 ساله، «رز» 84 ساله، «تونی» 82 ساله، «تری» 80 ساله، «سیموس» 79 ساله، «برایان» 75 ساله، «کاتلین» 74 ساله، «کوم» 72 ساله و «لیو» 70 ساله اعضای پیرترین خانواده جهان هستند

 

که همگی در سلامت کامل جسمانی به سر می برند.خانواده دانلی ها راز عمر طولانی خود را ترکیبی از عواملی همچون کار سخت روی زمین های کشاورزی، شرکت در فوتبال گلیک، خوردن سیب و دوری از الکل عنوان کرده اند. با این حال، «لیو»، جوانترین عضو این خانواده پیر معتقد است راز عمر طولانی آن ها خوردن دو وعده خوراک به شکل پوره و له شده است.

 

با پیرترین خانواده دنیا آشنا شوید (عکس)

 

او می گوید:ما در تغذیه، عادت پدرمان را دنبال می کنیم. ساعت 7 صبحانه شامل پوره جو دوسر، شیر و مربای سیب و ساعت 10 شب فرنی یا پوره یا حلیم برای وعده شام. پیش از خواب نیز نوشیدنی داغ ضروری است.به گفته لیو، آن ها 16 خواهر و برادر بوده اند که 3 نفر آن ها فوت کردند.خانواده دانلی در ژوئیه 2017 به ثبت گینس رسید.