اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

برانکو از پرسپولبیس شکایت کرد (عکس)

مجموعه : مجله خبری روز
برانکو از پرسپولبیس شکایت کرد (عکس)

 برانکو از پرسپولبیس شکایت کرد (عکس)

 

سرمربی سابق پرسپولیس که حالا به یک تیم عربی پیوسته است از شکایت خود از پرسپولیس خبر داد !بعد از خداحافظی جنجالی برانکو از پرسپولیس حالا خبر شکایت برانکو به فیفا از این تیم معروف خبر ساز شدذه است

 

برانکو_ایوانکوویچ، سرمربی پیشین پرسپولیس گفته است:  پرسپولیس حتی به یک بند از قراردادم عمل نکرد. شکایت می‌کنم و علاوه بر مطالباتم، پول فصل آینده‌ام را هم از طریق فیفا می‌گیرم. اگر پولم را به موقع می‌دادند قطعاً می‌ماندم. پس از جدایی من سریعاً یک مربی آوردند، قاعدتاً پول داشته‌اند که به او بدهند

 

برانکو از پرسپولبیس شکایت کرد (عکس)

 

شکایت برانکو و دستیارانش به فیفا رسید  نامه شکایت کادرفنی سابق تیم فوتبال پرسپولیس از این باشگاه، امروز به فیفا خواهد رسید.

 

به نظر می‌رسد ماجرای «برانکو ایوانکوویچ» و پرسپولیس تمامی ندارد. مسئولان پرسپولیس معتقد بودند که برانکو سرمربی آنها است و این مربی بدون هماهنگی به الاهلی عربستان پیوسته و پرسپولیس بارها اعلام کرده که از سرمربی پیشین خود شکایت خواهد کرد.

 

این در حالی است که برانکو هم بارها توسط رسانه ها از عدم راستگویی مسئولان باشگاه صحبت و اعلام کرد که قصد شکایت از پرسپولیس به فیفا را دارد.

 

در همین راستا نامه شکایت برانکو و زلاتکو ایوانکوویچ، مارکو استیلینوویچ، و ایگور پانادیچ از باشگاه پرسپولیس امروز به فیفا خواهد رسید تا آنها علاوه بر مطالبات گذشته، مبلغ فصل آینده را هم از پرسپولیس دریافت کنند.

 

کادر فنی سابق پرسپولیس در همین راستا از یکی از وکلای سوئیسی فیفا علیه پرسپولیس استفاده خواهند کرد.ایگور پانادیچ این خبر را تایید کرد.