عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

روش طبیعی برجسته کردن لبها بدون تزریق ژل

روش طبیعی برجسته کردن لبها بدون تزریق ژل

روش طبیعی برجسته کردن لبها بدون تزریق ژل

 

برجسته کردن لبها تبدیل به یک مد شده که اپیدمی وار در حال گسترش بین خانمهاست ! به گزارش ایران ناز داشتن لبهای با طراوت و اندکی برجسته سن شما را پایین تر نشان داده و همچنین باعث جوانتر دیده شما میگردد. راههای برجسته کردن لبها متفاوتند اما روشهایی نظیر تزریق ژل لب و فیلر و یا پروتز علاوه بر گران بودن عوارضی نیز ممکن است داشته باشند .در این مطلب از ایران ناز میخواهیم در مورد راههای طبیعی و خانگی برجسته کردن لبها حرف بزنیم با ما همراه باشید.

 

1) اولين روش لايه برداري طبيعي لبهاست لايه برداري علاوه براينکه پوست مرده لبهاتون رو از بين ميبره بلکه جريان خون را نيز در اين قسمت زياد ميکند.رنگ لبها صورتي ميشود و باعث ايجاد تورم در اين ناحيه ميشود .مقداري شکر را روي لبهايتان بماليد وسپس به کمک يک برس يا مسواک لبهايتان را برس بزنيد .حتما بعد از اين کار لبهاتون رو مرطوب کنيد.

 

2)تقويت کردن عضلات لب .

 

شما با کمک ورزش دادن به لبها تون ميتونيد لبهاي برجسته اي داشته باشيدبه صورتي که لبهاي بالا و پائين را به هم فشار دهيد و تا چند ثانيه صبر کنيد لبهاتون رو به سمت راست و چپ ببريد و بعد رها کنيد اين کار را در طول روز چند بار تکرار کنيد.

 

3)دارچين )

 

پودر دارچين را بر روي لبهاتون بماليد و ماساژ بديد اگر پوست لب خيلي حساسي داريد بهتره با کمي وازلين ترکيب کنيد . دارچين جريان خون رادرلبها زياد ميکند و باعث تورمي خفيف و قرمزي و سوزش خاصي ميشود و براي چند ساعت لبهاتون برجسته ميماند

 

4)اسانس نعناع

 

شبيه به دارچين عمل ميکند گردش خون را بهبود ميبخشد و خون بيشتري به سطح لب جذب ميکند.اين باعث ميشود لبها کمي متورم بشود ودر آن احساس خنکي ايجادشود.کساني که گرمي دارچين را دوست ندارند ميتوانند از اين روش استفاده کنند.

 

5)اسانس فلفل قرمز

 

يکي يا دو قطره اسانس فلفل قرمز رابا يک قاشق غذا خوري روغن نارگيل و يک سوم قاشق غذا خوري کره کاکائويي ذوب شده مخلوط کنيد سپس 20 قطره روغن بادام شيرين را با دوقطره اسانس فلفل قرمز اضافه کنيد . اين ترکيب را روي لبهاتون بزاريد با اين کار حجم لبهاتون اضافه ميشه و لبهاي برجسته اي خواهيد داشت

 

6)سوت زدن

 

زنان و مرداني که سازهاي بادي مينوازند،به طور طبيعي لبهاي برجسته اي دارند. زيرا آنها به طور طبيعي عضلات لبهاي خود را تقويت ميکنند.براي به دست آوردن نتيجه مشابه بهتره ملودي مورد علاقه خودرا هر روز 3 تا 5 دقيقه به کمک سوت زدن بنوازيد تا جائيکه ميتوانيد بلند سوت بزنيد .

 

مطالب مرتبط:

 

شیک ترین رژ لب ها برای خانمهای خوش سلیقه

 

نحوه برجسته کردن لب ها به وسیله آرایش