اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

برکناری مجری جنجال ساز شبکه یک بخاطر بابا مسعود (عکس)

مجموعه : مجله خبری روز
برکناری مجری جنجال ساز شبکه یک بخاطر بابا مسعود (عکس)

برکناری مجری جنجال ساز شبکه یک بخاطر بابا مسعود (عکس)

 

به گزارش ایران ناز مجری ورزشی شبکه یک سیما بخاطر کنایه هایش به قهرمانی پرسپولیس در لیگ وطعنه زدن به ادعای پشتیبانی وزیر ورزش از این تیم و عذرخواهی کنایه آمیز ترش برکنار شد . بر اساس خبری که به فوتبالی رسیده است، امیراحمدی مجری برنامه صبح بخیر ایران شبکه یک سیما، توسط مدیریت این شبکه، کنار گذاشته شد

 

گالیله و “بابامسعود” کار دست امیراحمدی داد

 

بنا بر شنیده ها و خبرهایی که به خبرگزاری فوتبالی رسیده است، عبدالرضا امیراحمدی، مجری برنامه صبح بخیر ایران شبکه یک سیما که از دیروز با اظهارنظر جنجالی اش در قهرمانی پرسپولیس و استفاده از ترکیب “بابا مسعود” در صدر اخبار قرار گرفته بود، پس از آنکه با فشار مدیران شبکه اول، در فضای مجازی یک ویدیوی تقریبا دو دقیقه ای پر کرد، قرار شد که امروز صبح هم در همین برنامه عذرخواهی کند تا از دل هواداران پرسپولیس دربیاورد اما او در خلال عذرخواهی اش، روی قیمت دلار و سکه و تورم و اینها مانور داد و در پایان عذرخواهی اش کنایه ای به گالیله زد تا به نوعی نشان دهد که مثل گالیله، مجبور شده بگوید زمین گرد نیست و عذرخواهی اش با فشار بوده است. این موضع گیری نشان داد که او همچنان روی مواضعش ایستاده و کلا به حرفهایی که دیروز در برنامه گفته بود، اصرار دارد.

 

برکناری مجری جنجال ساز شبکه یک بخاطر بابا مسعود (عکس)

 

شنیده شده که این ماجراها باعث شده مدیران شبکه یک، عذر او را بخواهند و از شبکه یک سیما و برنامه صبح بخیر ایران، کنار گذاشته شود.

 

دیروز کار امیراحمدی باعث شد تا سیدجلال حسینی کاپیتان پرسپولیس به برنامه فوتبال برتر نرود و همین عوامل این برنامه و مدیران شبکه سه را هم حسابی عصبانی کرده بود تا جایی که وقتی روابط عمومی شبکه یک رسما یک بیانیه عذرخواهی منتشر کرد با سید جلال حسینی تماس گرفته می شود که او به برنامه فوتبال برتر شبکه سه برود اما باشگاه پرسپولیس چون خواهان عذرخواهی تلویزیونی مجری برنامه در همان برنامه صبح بخیر ایران بوده، اجازه حضور سیدجلال حسینی در برنامه فوتبال برتر داده نمی شود و دست میثاقی خالی می ماند.

 

به همین دلیل بود که دیشب میثاقی دقایقی به شدت از کل کل های هواداری و واکنش های برخی مجریان تلویزیون انتقاد کرده بود. در واقع دود کاری که در شبکه یک انجام شد، به چشم شبکه سه هم رفت!

 

در هر حال به نظر می رسید فشارهایی که روی شبکه یک و عبدالرضا امیراحمدی وجود داشت منجر به برکناری او شود و این مجری توسط مدیران شبکه یک، کنار گذاشته شد. باید دید این خبر به صورت رسمی کی از سوی مدیران شبکه یک اعلام می شود اما فردا صبح به احتمال زیاد دیگر امیراحمدی را در قاب شبکه یک نخواهیم دید.

 

برکناری مجری جنجال ساز شبکه یک بخاطر بابا مسعود (عکس)