اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

برگزاری کنسرت شهره سلطانی در تالار وحدت (عکس)

برگزاری کنسرت شهره سلطانی در تالار وحدت (عکس)

به گزارش ایران ناز  شهره سلطانی که چند روز دیگر، کنسرت ویژه بانوان را در تالار وحدت اجرا می‌کند، گفته است: من نسبت به موسیقی، آدم پرت و پلایی نبوده‌ام که بخواهم از سر هوس کنسرت برگزار کنم.سلطانی – بازیگر سینما و تلویزیون و خواننده گروه موسیقی دات – اظهار کرده است:

 

رشته تحصیلی من در هنرستان و دانشگاه، موسیقی بوده است. من همیشه سازم را زده و آوازم را خوانده‌ام و جزو افرادی نیستم که بخواهم نمایش یا شو بدهم.سرپرست گروه موسیقی «دات» ادامه داده است: من سنتور را به‌عنوان ساز اصلی و پیانو را به‌عنوان ساز مادر می‌نواختم و آواز سنتی را نزد هنگامه اخوان آموختم.

 

در چند سال اخیر، گرایش موسیقی من از سنتی به پاپ تغییر کرده است. من پیش از این، در دوران دانشجویی به‌عنوان نوازنده روی صحنه رفتم و حدود یک‌ونیم سال پیش، کنسرتی را کارگردانی کردم.سلطانی با اعتقاد به این‌که موسیقی پاپ بانوان مهجور واقع شده است، بیان کرد:

 

برگزاری کنسرت شهره سلطانی در تالار وحدت (عکس)

 

من از زنان انتظار دارم که از این موضوع حمایت کنند تا مسؤولان متوجه شوند که این یک ضرورت است. من برای بچه‌های کار، زمین و صلح می‌خوانم و برای کاری که انجام می‌دهم، پیام دارم.او درباره گروه موسیقی «دات» نیز توضیح داده است: این گروه را من تشکیل دادم و سرپرستی آن را برعهده دارم.

 

معنی نام آن نیز فرشته قانون و عدالت می باشد. این یک گروه است که اعضای آن را زنان تشکیل می‌دهند. سازهای پاپ و مدرن، سازهای دوم اعضای این گروه است.این هنرمند با بیان این‌که با ساعت اجرای کنسرتش (سه بعدازظهر) مشکل دارد، گفته است: این، قانون است که کنسرت بانوان در چنین ساعت‌هایی برگزار می‌کنند. درخواست من از زنان این می باشد که قبل از دیدن اجرا،

 

قضاوت نکنند.سلطانی همچنین اضافه کرده است: دوست ندارم کارها را بازخوانی کنم، در این کنسرت هفت نوازنده همراه من می‌نوازند و 11 قطعه را اجرا می‌کنیم. از میان این قطعات، 9 قطعه جدید و ساخته من می باشد، اما آثار نوستالژیک هم داریم. کنسرت گروه موسیقی «دات» به سرپرستی شهره سلطانی 30 و 31 تیرماه ساعت 15 در تالار وحدت روی صحنه می‌رود.