اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

بلای وحشتناکی که بر سر این دختر مدلینگ آمد +عکس

بلای وحشتناکی که بر سر این دختر مدلینگ آمد +عکس

بلای وحشتناکی که بر سر این دختر مدلینگ آمد +عکس

 

زن زیبا و مدلینگی که 9 ماه پشت سرهم شکنجه میشد با کمک همسایه هایش رهایی یافت.به گزارش ایران ناز اذیت و آزارهای مرد جوان تمامی نداشت و دختر زیبای مدلینگ را در این مدت بسیار ضعیف و رنجور نموده بود . پس از اطلاع یافتن همسایه ها از ماجرا پلیس توانست دختر زیبا را از چنگ این مرد نجات دهد .

 

به گزارش ایران ناز مرد روانی که 9 ماه همسر مدلینگ خود را شکنجه و زندانی کرده بود به 3 سال زندان محکوم شد.به گزارش پلیس استرالیا، متهم «کاتبرد شین» 25 ساله بارها همسر مدلینگ خود «رز برنجر» 27 ساله را در اسارتگاه خود شکنجه کرده و مورد ضرب و شتم قرار داده است.

 

رز پس از رهایی از شکنجه‌ های شوهرش می‌گوید: ما با عشق و علاقه زیادی زندگی زناشویی خود را آغاز کردیم. پس از گذشت 2 ماه او هر روز مرا کتک می‌زد و بدنم را می‌سوزاند. متهم روانی هر بار پس از شکنجه من از زخم‌ها و جراحات به وجود آمده نیز فیلمبرداری می‌کرد.

بلای وحشتناکی که بر سر این دختر مدلینگ آمد +عکس

رز اضافه می‌کند که 9 ماه شکنجه‌های شوهرش را تحمل کرده است. بنابر مدارک موجود در اداره پلیس رز بارها مورد سوءاستفاده کلامی و فیزیکی شوهرش قرار گرفته است.

 

با وجودی که این زن بارها به شوهرش التماس کرده که دست از آزار وی بردارد این مرد روانی همچنان او را شکنجه کرده است.

 

زن مدلینگ می‌گوید: شوهرش بارها سر و صورت او را به پنجره ‌آهنی و دیوار آجری کوبیده و از زجرکشیدن رز لذت برده است. او حتی اجازه خارج شدن از خانه برای خرید، کار و ارتباط با دوستانش را نیز به وی نمی‌داد.

 

پلیس می‌گوید همسایگان این زوج در ساحل شرقی منطقه کوئینزلند به رفتارهای مشکوک شوهر رز ظنین شده و موضوع را به پلیس گزارش داده‌اند. در این فاصله رز نیز توانسته با ارسال چند عکس و فیلم که شوهرش از وی گرفته به دوستانش، پرده از رفتارهای خشن و دیوانه‌وار شوهرش بردارد.

 

دادگاه این مرد را پس از 5 جلسه محاکمه به 3 سال زندان و پرداخت غرامت به شاکی محکوم کرد.

 

مطالب مرتبط:

 

به قتل رسیدن مانکن پاکستانی معروف به کیم کارداشیان (عکس)

 

ابزار بسیار عجیب داعش برای شکنجه زنان! (عکس)