اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

کیک خونه-سفارش آنلاین کیک تازه خانگی

کیک خونه-سفارش آنلاین کیک تازه خانگی

جنجال بهداد سلیمی و تبلیغ ماری جوانا + عکس

جنجال بهداد سلیمی و تبلیغ ماری جوانا + عکس

جنجال بهداد سلیمی و تبلیغ ماری جوانا + عکس

 

به گزارش ایران ناز ، عکسی از قهرمان المپیکی کشورمان بخاطر تبلیغات ماری جوانا خبر ساز شد. بهداد سلیمی وزنه بردار معروف کشورمان که دارای مقامهای بسیاری در آسیا و المپیک است ، با انتشار عکسی جنجالی سوژه داغ رسانه ها شد .  فدراسیون وزنه‎برداری ایران در نامه‌ای از کمیته ملی المپیک خواست موضوع سو‌ءاستفاده از تصویر بهداد سلیمی در یک رسانه آلمانی را پیگیری کند.

 

ماجرا ازین قرار است که به گزارش ایران ناز تصویری از بهداد سلیمی منتشر شده که گویا وزنه ای از ماری جوانا (حشیش) را به بالای سر خود میبرد . پس از انتشار عکس بهداد سلیمی در یک رسانه آلمانی و ارتباط دادن او با ماری‎جوانا (یک ماده مخدر)، مسئولان فدراسیون وزنه‎برداری ایران روز گذشته در نامه‎ای رسمی به کیومرث هاشمی رئیس کمیته ملی المپیک ایران خواستار پیگیری جدی این موضوع شدند.

 جنجال بهداد سلیمی و تبلیغ ماری جوانا + عکس

مسئولان فدراسیون وزنه‎برداری در نامه خود خواستار این شدند که کمیته ملی المپیک ایران به وظیفه ذاتی خود یعنی حمایت و صیانت از ورزشکاران قهرمان المپیک عمل کرده و با مرجع بالادستی خود یعنی کمیته بین‎المللی المپیک در این خصوص مکاتباتی را داشته باشد.

 

همچنین فدراسیون وزنه‎برداری خواستار این شده‎ است که کمیته ملی المپیک ایران شکایتی رسمی در این راستا انجام داده و از طریق کمیته بین المللی المپیک (IOC) هم به‌صورت جدی موضوع سوءاستفاده از عکس قهرمان المپیک را پیگیری کند.گفتنی است اخیرا یکی از رونامه‌های آلمانی با سوءاستفاده از عکس بهداد سلیمی به تبلیغ ماده مخدر ماری‌جوانا پرداخته بود.

 

مطالب مرتبط:

 

شكسته شدن ركورد رضازاده توسط بهداد سلیمی

 

بهداد سلیمی قویترین مرد جهان شد