عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

تجاوز وحشتناک به خانم بازیگر در کافی شاپ + عکس

مجموعه : مطالب عاشقانه
تجاوز وحشتناک به خانم بازیگر در کافی شاپ + عکس

تجاوز وحشتناک به خانم بازیگر در کافی شاپ

 

به گزارش ایران ناز بازیگر معروف زن از تجاوز جنسی دردناکی که بر سرش آمده است پرده برداشت . این بازیگر خانم برای اینکه به زنان دیگر شهامت دفاع از خود و مقصر ندانستن خود را بدهد در یک مصاحبه از ضربه روحی و روانی که بر اثر تجاوز جنسی تحمل کرده بود گفت . ماجرا ازین قرار است که  اوان ریچل وود ” Evan Rachel Wood” بازیگر و خواننده امریکایی در مورد اینکه در گذشته مورد تجاور قرار گرفته بود، لب به اعتراف گشود.

تجاوز وحشتناک به خانم بازیگر در کافی شاپ + عکس

اوان ریچارد وود، آشکارا از اینکه دو بار مورد تجاوز جنسی قرار گرفته بود با خبرنگار یکی از رسانه ها صحبت کرد. اوان تجربیات تلخ خود را در مورد گذشته دردناک اش با تمام زنان در میان گذاشت. در طول مصاحبه اخیر خود اعتراف کرد از لحاظ جسمی، روانی و جنسی مورد آزار و اذیت قرار گرفته که این منجر شده از نظر ورانی تا مدت ها آشفته باشد. به رغم اینکه جزئیات بیشتری در این خصوص ارائه نکرده، اما در ایمیلی جداگانه با خبرنگار دیگری روز بعد از انتخابات ریاست جمهوری امریکا تایید کرد که موردتعرض جنسی قرار گرفته است.

 

وی در این ایمیل اذعان داشته است: “بله من مورد تجاوز قرار گرفتم. یک بار با شخصی که با هم در رابطه آشنایی بسر می بردیم و بار دیگر توسط صاحب یک کافی شاپ مورد تجاوز قرار گرفتم. ما در جهانی زندگی می کنیم که تبعیض جنسی در آن بیداد می کند. آسیب پذیری زنان به جنسیت آنها گره خورده است.” آثار این تجاوز جنسی تا مدت ها با این هنرمند همراه بوده تا اینکه با تولد فرزندش همه چیز به یکباره برای اش تغییر کرد. وی حرفه بازیگری خود را اواخر دهه ۱۹۹۰ با بازی در چندمجموعه تلویزیونی از جمله “گوتیک امریکایی” و “یک بار و دوباره” آغاز کرد. اوان نخستین بازی خود را به عنوان نقش اول در فیلم اسرار کوچک تجربه کرد و پس از آن به عنوان فردی بالغ برای فیلم درام و نوجوانانه سیزده نامزد جایزه گولدن گلوب شد

 

مطالب مرتبط:

 

تجاوز وحشتناک راننده پراید به دختر دانشجوی تهرانی

 

دختر تهرانی برای فرار از تجاوز خود را از ماشین پرت کرد

 

دختری که بخاطر تجاوز جنسی کچل شد +عکس

 

شکنجه عجیب یک نوجوان توسط آدم ربایان (عکس)