عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

تقاضای طلاق زن و زنده بگور شدنش توسط شوهرش (عکس)

مجموعه : مجله خبری روز
تقاضای طلاق زن و زنده بگور شدنش توسط شوهرش (عکس)

تقاضای طلاق زن و زنده بگور شدنش توسط شوهرش (عکس)

 

هر شروعی پایانی دارد ؛ داستان ، فیلم و حتی زندگی که وقتی وارد دنیای مشترک می شود شاید حتی قبل از مرگ زن و شوهر با پایان برسد ؛ بله درست متوجه شدید منظور طلاق است که مطمئنا به دلیلی منطقی به وجود آمده است.

 

می دانیم که طلاق بهترین راه نیست ولی در برخی شرایط حتی قانون هم آن را تایید کرده و بهترین راه می داند اما شاید هر زوجی به سادگی این موضوع را نپذیرند مثل مردی که با درخواست طلاق از سوی همسرش به شدت عصبانی شد و دست به اقدامی غیر انسانی زد.

 

به گزارش ایران ناز شوهری هیولا صفت، پس از درخواست طلاق توسط همسرش در مکزیک، او را زنده، در گوری کم عمق خاک کرد . “رنه ان شرو”ر و شش ولگرد، “ساندرا لوز دیاز” را در یک گور کم عمق در توکستلا گوتیرز، مکزیک در سال 2014 رها کردند.

 

دادستان ها گفتند که همسرش او را به قتل رسانده است، زیرا نمی خواست در صورت طلاق گرفتن به او پول بدهد. “رنه ان” و برادرش “گهو ان” پنج مرد را استخدام کردند که به سمت خانم دیاز که به محل کار می رفت، حمله کردند.

 

تقاضای طلاق زن و زنده بگور شدنش توسط شوهرش (عکس)

 

پنج آدم کش به نام های “کانسپشن ان، جوس لویس ان، دولس ماریا ان، یوهان ماوریشن ان و ادگار آلبرتو ان” یک تصادف رانندگی را با صحنه سازی پیش بردند، تا او از ماشینش پیاده شود.

 

این گروه، گودالی در حیاط یک ملک متعلق به گهو ان حفر کردند، و قبل از این که چشمبند خانم دیاز را باز کنند و قبل از اینکه او را در گور موقتی رها کنند، دست هایش را پشت سرش بستند سپس آن ها خاک و بتون را روی او ریختند تا مطمئن شوند که نمی تواند فرار کند.

 

کامل واضح و قابل درک است که “رنه انک دستور این قتل را داده است و آن را با برادرش گهو که مسئول استخدام پنج شریک بود، برنامه ریزی کرد. هر هفت نفر به مدت 51 سال و سه ماه زندانی شدند و مجبور به پرداخت غرامت به خانواده مقتول خواهند شد.