عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

محبوب‌ترین تور آسیایی در پائیز | چین، امارات، تایلند، مالزی یا …؟

محبوب‌ترین تور آسیایی در پائیز | چین، امارات، تایلند، مالزی یا …؟

محبوب‌ترین تور، براساس آب و هوای کشور مقصد، جشنواره‌های خرید، فستیوال‌های تفریحی نمایشگاه‌های لوازم خانگی و مد و فشن و کاهش هزینه‌های اقامت مشخص می‌شود.

 

پس این سلیقه شماست که محبوب‌ترین تورهای آسیایی در پائیز را تعیین می‌کند! در ادامه این مطلب، به بررسی تمامی تورهای آسیایی در فصل پائیز می‌پردازیم که براساس آن، شما راحت‌تر می‌توانید تصمیم بگیرید که در پائیز به کدام کشور سفر کنید.

 

1. تور تایلند:

تورهای تایلند معمولا، هم به صورت گروهی و هم به صورت انفرادی برگزار می‌شود. برای سفر به تایلند حتما باید ویزا بگیرید اما این نکته را در نظر داشته باشید که اخذ ویزای تایلند، شاید راحت‌تر از آب خوردن باشد!

 

بهترین زمان سفر به تایلند مهر و آبان می‌باشد. در این بازه زمانی آب و هوای تایلند در بهترین حالت خود قرار دارد اما پیک گردشگران نیز به شدت بالاست!

 

قیمت تور تایلند در 365 روز سال در یک بازه قیمتی قرار دارد و تفاوت قیمتی چندانی در ماه‌های مختلف سال مشاهده نمی‌کنید. اگر قصد دارید که در پاییز به تایلند سفر کنید، بهتر است برای خرید تور زودتر اقدام کنید!

 

2. تور امارات:

بیشترین درخواست تور امارات، برای شهر دبی می‌باشد. چرا که در این شهر شما تفریحات باور نکردنی را تجربه می‌کنید. در مورد تور امارات این را بدانید که کمتر از 6 روز (با توجه به قوانین ویزا) نمی‌توانید در این کشور اقامت داشته باشید!

 

برای سفر به امارات حتما باید ویزا بگیرید اما برای دختران زیر 18 سال که قصد دارند تنها سفر کنند، به هیچ عنوان ویزا صادر نمی‌شود. فصل پاییز، بهترین زمان سفر به دبی می‌باشد. چرا که آب و هوای دبی در پاییز به معتدل‌ترین حالت خود می‌رسد.

 

اما این نکته را در نظر داشته باشید که پیک مسافران دبی در پاییز به بالاترین تعداد ممکن می‌رسد و هزینه‌های اقامت به نسبت آن نیز افزایش می‌یابد. همچنین پرداخت مالیات هتل‌های دبی به عهده مسافر می‌باشد و اکثرا تورهای دبی به صورت گروهی برگزار می‌شود.

 

محبوب‌ترین تور آسیایی در پائیز | چین، امارات، تایلند، مالزی یا ...؟

 

3. تور مالزی:

اگر قصد دارید به مدت 14 روز در مالزی اقامت داشته باشید، نیازی به اخذ ویزا ندارید و حتی اگر بخواهید بیشتر از این مدت زمان در مالزی اقامت داشته باشید، فقط کافیست به افسران مرزی این موضوع را اطلاع دهید! درخواست تور مالزی در فصل پاییز افزایش پیدا می‌کند.

 

چرا در پاییز آب و هوای مالزی مطبوع و دلپذیرتر از دیگر فصل‌های سال می‌باشد. اما توجه داشته باشید که تعداد گردشگران مالزی در پائیز به بیشترین حد ممکن می‌رسد.

 

با توجه به پوینت بودن پروازهای مالزی، هزینه تور این کشور در تمامی روزهای سال در یک بازه مشخص می‌باشد و تغییر قیمت آنچنانی در قیمت آن اتفاق نمی‌افتد. تورهای مالزی به صورت انفرادی برگزار می‌شود و با توجه به اینکه برای سفر به مالزی نیازی به اخذ ویزا ندارید، لزومی به ارائه ضمانت نامه بانکی نیست.

 

4. تور هند:

تورهای هند معمولا به صورت گروهی برگزار می‌شود اما اگر تمایل داشته باشید، می‌توانید به صورت انفرادی هم به این کشور سفر کنید. برای سفر به هند به ویزا نیاز دارید که به صورت الکترونیکی برای شما صادر می‌شود.

 

آب و هوای هند در فصل پاییز در معتدل‌ترین حالت قرار دارد و ممکن است پیک گردشگران در این بازه به بیشترین حد خود برسد. کیفیت هتل‌های هند پایین‌تر از حد معمول می‌باشد و بهتر است در هتل‌های 3 ستاره اقامت نداشته باشید! قیمت تورهای هند در یک بازه قرار دارد و این هزینه فراتر از 8،000،000 تومان نخواهد رفت.

 

محبوب‌ترین تور آسیایی در پائیز | چین، امارات، تایلند، مالزی یا ...؟

 

5. تور چین:

راحت‌ترین مرحله خرید تور چین، اخذ ویزای این کشور می‌باشد! شما با ویزای توریستی چین می‌توانید 1 ماه در این کشور اقامت داشته باشید. پاییز، ایده‌آل ترین زمان سفر به چین می‌باشد. چرا که در این فصل آب و هوای چین در بهترین حالت خود قرار دارد. همچنین مهر و آبان زمان برگزاری نمایشگاه‌های چین می‌باشد.

 

هزینه تور چین در پاییز تفاوت چندانی با فصل‌های دیگر ندارد اما در فصل زمستان و به علت سرمای شدید هوا، هزینه‌های اقامت به شدت کاهش پیدا می‌کند. تورهای چین معمولا به صورت انفرادی برگزار می‌شود و بیشترین درخواست تور چین برای شهرهای پکن، شانگهای و گوانگجو می‌باشد.

 

طبیعتا در این متن کوتاه نمی توان به تمام سوالات پاسخ داد. ما فقط قصد داشتیم شما را با محبوب ترین تورها آشنا کنیم ؛ ممکن است هنوز سوالاتی در مورد تورهای پاییزی آسیا داشته باشید برای همین منظور می توانید با کارشناسان آژانس مسافرتی نهال گشت با شماره 02633143000 تماس بگیرید تا علاوه بر مشورت در مورد سفری که در پیش دارید، عضو باشگاه مشتریان 45000 نفری نهال گشت شوید.