عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

تولد نوزاد وحشتناک معروف به بیگانه فضایی +تصاویر 16+

تولد نوزاد وحشتناک معروف به بیگانه فضایی +تصاویر 16+

تولد نوزاد وحشتناک معروف به بیگانه فضایی +تصاویر 16+

 

به گزارش ایران ناز بدنیا امدن نوزادی با چهره ای ترسناک سبب وحشت مادرش و تمام مردم شد !! به گونه ای که رسانه ها به این نوزاد موجود فضایی نام دادند و بسیاری از مردم برای دیدن این نوزاد به بیمارستان هجوم اوردند . به گزارش ایران ناز تولد نوزادی ترسناک در بیمارستانی واقع در شرق هند موجب شد بسیاری از رسانه های محلی نام “بیگانه فضایی” را به این نوزاد دختر بدهند.

 

تولد نوزاد وحشتناک معروف به بیگانه فضایی +تصاویر 16+

 

مادر 28 ساله این کودک ناقص الخلقه که از فاش کردن هویت خود به رسانه ها امتناع کرده پس از مشاهده فرزندش به حدی ترسید که از شیر دادن به نوزادش خودداری کرد. او به رسانه ها گفت: نظری درباره این اتفاق هولناک ندارم. این نوزاد من و خانواده ام را به طور کامل ویران کرد. من مشتاقانه در انتظار کودکی سالم بودم.

 

پدر این نوزاد که از تولد فرزندش در شوک به سر می برد، دخترش را نفرین شده نامید و آن را نپذیرفت.چند ساعت پس از انتشار این خبر در رسانه های محلی، سیل عظیمی از جمعیت برای تماشای این کودک به بیمارستان شهر پتنابیهار هجوم آوردند که در نهایت با دخالت پزشکان متفرق شدند.

 

پزشکان معتقدند این نوزاد مدت زمان کوتاهی زنده می ماند چرا که اندام های آن به اندازه کافی رشد نکرده اند.این کودک با عارضه ژنتیکی “ایکتیوز هارلیکون”، “دلقک ایکتیوز” یا “ماهیاک” متولد شده است که در هر 10 میلیون نوزاد یک مورد به این عارضه مبتلا می شوند.

 

ایکتیوز هارلیکون یک ایکتیوز مادرزادی شدید است که با ضخامت غیرطبیعی پوست جنین مشخص می شود و ظاهر کاملا آشکاری دارد

 

مطالب مرتبط:

 

تولد نوزادی وحشتناک با خرطوم فیل! (عکس 18-)

 

مادربزرگ نوزاد زشت را به بیمارستان پس داد

 

چهره این دختر زیبا بخاطر یک بوسه زشت شد +تصاویر

 

نوزاد که با علامت عشق روی صورتش بدنیا آمد +عکس