اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

اخبار چهره ها و تصاویر جدید هنرمندان ایرانی

اخبار چهره ها و تصاویر جدید هنرمندان ایرانی

جدیدترین اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور

 

در این بخش از ایران ناز تصاویر داغ بازیگران و ستاره های ایرانی که در اینستاگرام آنها برای طرفدارانشان بتازگی به اشتراک گذاشته شده است را می توانید مشاهده کنید..امیدوارم لذت ببرید . با ما در ایران ناز همراه باشید.

 

مهتاب خانم کرامتی، هنرمند ارزنده سینما و تئاتر و سفیر و حامی کودکان در یونیسف در حاشیه مراسم افتتاحیه جشنواره فیلم “حقیقت” که جشنواره تخصصی فیلم های مستند است و با حضور تعداد قابل توجهی از آثار داخلی و خارجی در تهران در حال برگزاری است.

اخبار چهره ها و تصاویر جدید هنرمندان ایرانیهمانطور که گفته بودیم الناز حبیبی برای بازی در فیلم “زاپاس” برنده جایزه ای از جشنواره فیلم “ماکائو” شده است که این عکس مربوط به لحظه اهدای جایزه است. نه! مثل اینکه آنقدر ها هم که میگفتند جشنواره پرتی نیست. حداقل نورپردازی و طراحی صحنه شان خوب و شیک است!
اخبار چهره ها و تصاویر جدید هنرمندان ایرانیعلیرضا عصار به دیدار رفیق صمیمی اش مهران مدیری در پشت صحنه فیلم سینمایی “ساعت 5 عصر” رفته بود که این عکس مربوط به این دیدار است.
اخبار چهره ها و تصاویر جدید هنرمندان ایرانیسلفی هواپیمایی علی رام نورایی در کنار عبدالرضا اکبری، علی اوسیوند، کاوه خداشناس و شهروز ابراهیمی که احتمالاً برای حضور در یک مراسم به گرگان دعوت شده اند. ممنون از علی رام که شرکت هواپیماییِ سفرشان را هشتگ کرده است تا به دغدغه و سوال مهم و حیاتی بسیاری از مخاطبان پاسخ گفته باشد!
اخبار چهره ها و تصاویر جدید هنرمندان ایرانیسوال روز: این اسکیموی قرمزکلاه، کدام بازیگر عزیز است؟!
اخبار چهره ها و تصاویر جدید هنرمندان ایرانیفقط یک ایرانی میتواند بخاطر 50 گرم وزن کمتر 300 دلار بیشتر خرج گوشی کند و سپس یک قاب و محافظ یک کیلویی تنِ گوشی بدبخت بپوشاند!
اخبار چهره ها و تصاویر جدید هنرمندان ایرانیواقعاً این امیر تتلو همیشه حرف حق را میزند. تا کِی باید خودمان با دستان خودمان استعداد های بالقوه را از شکوفا شدن محروم کنیم؟! مگر عمو تتلِ ما از این قناری چه کم دارد که او مدام در تمرین بارسا وِل است ولی تتلو را به هیچ زمین تمرینی راه نمی دهند؟!

اخبار چهره ها و تصاویر جدید هنرمندان ایرانیولی الله شیراندامی بازیگر پیشکسوت سینما و تئاتر بخاطر جلوگیری از عوارض بیماری دیابت مجبور به قطع انگشتش شده است. خبری که با کلی بغض و انتظار از زبان خودش منتشر شده است و هیچ رسانه و همکاری از ایشان یاد نکرده است. آرزوی سلامتی داریم برای جناب شیراندامی

 

و همچنین امیدواریم شرایط رسیدگی و توجه به پیشکسوت های عزیز بهتر از شرایط موجود باشد تا خدایی نکرده دل های تعداد بیشتری از موسپیدکرده های هنر کشورمان، نشکند.
اخبار چهره ها و تصاویر جدید هنرمندان ایرانیهر دم از این باغِ نفیسه روشن، بَری تازه میرسد، هر سری هم شوکه کننده تر و عجیب تر از قبلی می رسد!
اخبار چهره ها و تصاویر جدید هنرمندان ایرانی5 میلیون نفر ایرانی ایشان را فالو کرده اند. میدانم که می دانید، ولی لازم بود در خلوت خود باز هم این موضوع را مرور کنیم.
اخبار چهره ها و تصاویر جدید هنرمندان ایرانیسلفی لادن طباطبایی و دختر نازنینش سها خانم. لادن جان لایک کردنِ عکس خودت واقعاً کار ضایعیست. شما که اینهمه فالوئر و لایک داری دیگر چرا؟!
اخبار چهره ها و تصاویر جدید هنرمندان ایرانیعکسِ هنری – کافه ایِ فلور نظری در یکی از کافه های خارج. البته با اطمینان نمیشود از خارجی بودن این کافه گفت، چون ماشاالله نمونه های جدید وطنی طوری کافه ها را بزک میکنند که آدم فکر میکند در ناف پاریس است و هر لحظه ممکن است فرانتس کافکا و آلبر کامو در کنار هم وارد کافه شوند!
اخبار چهره ها و تصاویر جدید هنرمندان ایرانیمعمولا داداچی های خوش هیکل و سیکس پک دار در مقابل پوشیدن لباس گرم و کاپش در فصل سرما مقاوت میکنند، سیاوش جان شما دیگر چرا با این ایربگِ باز شده ات؟!
اخبار چهره ها و تصاویر جدید هنرمندان ایرانیعکسی جامانده از مراسم افتتاح کافه پوریا پورسرخ در برج میلاد. با حضور عارف لرستانی، الهام پاوه نژاد، بهرنگ علوی، هادی کاظمی، محسن افشانی، لیلا بلوکات، آزاده زارعی، علی اوجی و سایر دوستان.
اخبار چهره ها و تصاویر جدید هنرمندان ایرانیکمال کامیابی نیا، خسرو حیدری و علیرضا رمضانی در پشت صحنه برنامه اینترنتی “سرخابی” ساخته امیر علی نبویان و با اجرای خودش در کنار استاد بهزاد فراهانی.
اخبار چهره ها و تصاویر جدید هنرمندان ایرانیعکس یادگاری لیندا کیانی و علی قمصری در کنار استاد کیهان کلهر پس از تماشای کنسرت شب گذشته ایشان.
اخبار چهره ها و تصاویر جدید هنرمندان ایرانیفیلمبرداری پروژه “بوف کور” هم به پایان خود رسید و حالا باید دست به سینه منتظر بماند تا ببیند کِی مجوز پخشش صادر میگردد. با حضور حامد کمیلی، اندیشه فولادوند، احمد مهرانفر و سایر عزیزان.
اخبار چهره ها و تصاویر جدید هنرمندان ایرانیپست عجیب و حرفهای بودار بهنوش طباطبایی که احتمالاً صدایش بعداً درخواهد آمد! عزت و ذلت آدمی فقط دست خداست بهنوشِ عزیز، این را همیشه یادت باشد.

اخبار چهره ها و تصاویر جدید هنرمندان ایرانینسیم ادبی، سارا خوئینی ها و کمند امیرسلیمانی صرفا بخاطر اینکه برای ما عکس و سوژه تولید کنند با هم یک سر تا پارک سر کوچه رفتند و این عکس را گرفتند. دستشان درد نکند.
اخبار چهره ها و تصاویر جدید هنرمندان ایرانیممنون از ماهایا پطروسیان که با این عکس قدیمی یاد بانو فریماه فرجامی را زنده کرد. امیدواریم هر کجا که هستند سلامت باشند.
اخبار چهره ها و تصاویر جدید هنرمندان ایرانیماله ی مستبدانه ی هومن سیدی بر شکلِ بی روح و زشتِ زندگی این روزهایمان.
اخبار چهره ها و تصاویر جدید هنرمندان ایرانیعلی جان هوا اینچنین هم که شما میگویی گرم نیست! حتما یک آزمایش تیروئید و سایر غدد بده!
اخبار چهره ها و تصاویر جدید هنرمندان ایرانیپرستو صالحی آنقدر فیلم بازی نکرده و بیکار بوده که حالا پس از مدت ها یک نقش فکستنی به او داده اند، از ذوق دارد سکانس به سکانس اش را در اینستاگرام پوشش میدهد! کمی به خودت مسلط باش پرستو جان!
اخبار چهره ها و تصاویر جدید هنرمندان ایرانیوحید جان یادت رفت با هشتگ شرکت هواپیمایی خود را مشخص کنی.
اخبار چهره ها و تصاویر جدید هنرمندان ایرانیپستی که همسر وحید طالبلو برای وحید نوشته است.
من یک دقیقه بروم تا یک جایی سریع برگردم! شما هم میتوانید بروید!
اخبار چهره ها و تصاویر جدید هنرمندان ایرانیخاطره بازی با عکسی قدیمی از پشت صحنه فیلم ماندگار “دو زن” ساخته تهمینه میلانی، با بازی ماندگار محمدرضا فروتن و درخشش مریلا زارعی و نیکی کریمی. از فیلم های برجسته و دغدغه مندِ دهه هفتاد که در کارنامه خانم میلانی همیشه درخشان است.
اخبار چهره ها و تصاویر جدید هنرمندان ایرانیسلفی آسانسوری آنا نعمتی بدون هیچ توضیحی. آنا جان تا از این دیرتر نشده 6 را 7 کن تا از دوستان عقب نمانی. برای شما که این چیز ها عدد و رقمی نیست!
اخبار چهره ها و تصاویر جدید هنرمندان ایرانیبی سوژگیِ مطلب را با این عکس از کودکی های جمشید خان آریا ادامه میدهیم.
اخبار چهره ها و تصاویر جدید هنرمندان ایرانیبه به جناب مهندس! آهنگِ جدید چه خبر؟! هر وقت تصمیم به ساخت آهنگ جدید داشتی خبر بده که به شاهرخ استخری و سام درخشانی اطلاع دهیم تا خود را برای سریال جدید تلویزیون آماده کند.
اخبار چهره ها و تصاویر جدید هنرمندان ایرانیوقتی استاد علوم اجتماعی با نصایح بدیهی و کسل کننده اش سعی در هدایت شما دارد و وقت لعنتی هم نمی گذرد. (عکس مربوط به جلسه نقد و بررسی فیلم سیانور در شب گذشته است)
اخبار چهره ها و تصاویر جدید هنرمندان ایرانیاگر هم می خواهید شلوار پاره پوره بپوشید مثل یاس مراعات کنید و با آستر پایتان کنید!
اخبار چهره ها و تصاویر جدید هنرمندان ایرانیکاوه آفاق، راکر خوب و آینده دار موسیقی کشورمان در حال عکاسی با تیپی تلفیقی از عینک جان لنون، محاسنِ سیدجواد هاشمی و جلیقه ی خشایار مستوفی.
اخبار چهره ها و تصاویر جدید هنرمندان ایرانیرضا کیانیان و گلاب آدینه هم در کنسرت شب گذشته کیهان کلهر حضور داشتند.
اخبار چهره ها و تصاویر جدید هنرمندان ایرانیسارا خادم الشریعه پس از افتخار آفرینی در مسابقات جهانی و عنوان کردن نام خود به عنوان یکی از با اخلاق ترین ورزشکاران روز دنیا، به وطن بازگشت و با استقبال پدر و مادر عزیزش رو به رو شد. تبریک به این پدر و مادر بخاطر پرورش چنین نابعه ای.
اخبار چهره ها و تصاویر جدید هنرمندان ایرانیدیدیم اوضاعِ سوژه های امروز خوب نیست، زنگ زدیم به سیدمهدی که جان عزیزت یک عکس فوری بگیر و بفرست که دست و بالمان خالی نباشد. او هم زحمت این عکسِ زورکی را کشید.
اخبار چهره ها و تصاویر جدید هنرمندان ایرانیعکسی دیگر از عزیزان در ماکائو. الناز حبیبی، جواد عزتی و سایر همکارانشان در فیلم زاپاس.
اخبار چهره ها و تصاویر جدید هنرمندان ایرانینمایی از فیلم “مالاریا” آخرین ساخته پرویز شهبازی کارگردان خوب سینما که معلوم نیست چرا اکرانش انقدر با “لِفت” همراه بوده است! با بازی ساعد سهیلی، آزاده نامداری، آذرخش فراهانی و سایر عزیزان.
اخبار چهره ها و تصاویر جدید هنرمندان ایرانیعکسی بدون مناسبت از شجاع ترین مسعودِ دنیا. همینجوری خواستیم از او یاد کنیماخبار چهره ها و تصاویر جدید هنرمندان ایرانی
اخبار چهره ها و تصاویر جدید هنرمندان ایرانیذوقِ خفیف ترانه علیدوستی از انتشار کتابی که او زحمت ترجمه اش را کشیده است. آفرین بر دختر فرهیخته ی سینما.
اخبار چهره ها و تصاویر جدید هنرمندان ایرانیکیمیا جان مراقب باش خیلی درگیر استوری و لایک و این چیزها نشوی. خانمان سوز است! ما روی تو حساب ویژه ای باز کرده ایم دخترِ خوب!

اخبار چهره ها و تصاویر جدید هنرمندان ایرانیامروز 15 آذر سالگشت درگذشت استاد علی حاتمی است. نویسنده و کارگردان بی بدیل و تکرار نشدنی سینمای کشورمان که یادگاری های شاهکارش تا ابد در ذهن و قلب سینما و سینما دوستانِ ایرانی ماندگار خواهند ماند. علی حاتمی زنده است، تا سینمای یران زنده است.
اخبار چهره ها و تصاویر جدید هنرمندان ایرانیقدیمتر ها با این کلاه ها می رفتند دزدی، ولی گویا امروزه به عنوان عناصر زیبایی شناختی در عکس های ابنستاگرامی استفاده می شود.
اخبار چهره ها و تصاویر جدید هنرمندان ایرانیعکسی عالی و خاطره انگیز مربوط به روزهای خوشِ دوران “ساعت خوش”. از آن قبیل برنامه هایی که بعید است باز هم مانندشان ساخته شود و آن نشاط و علاقه را از طریق تلویزیون به خانه ها منتقل کند. ممنون از امیرغفارمنش بابت کشیدن زحمت اسم عزیزان. مطلب امروز با همه کاستی هایش به انتها رسید. تا فردایی بهتر و به امید سوژه هایی بیشتر. ممنون از درکتان، یا حق.
اخبار چهره ها و تصاویر جدید هنرمندان ایرانی

مطالب مرتبط:

 

گالری عکس بازیگران مشهور ایرانی و همسرانشان

 

اخبار و عکسهای داغ و جدید بازیگران

 

عکس بازیگران و اخبار داغ از چهره های ایرانی

 

ماجرای لخت شدن برخی بازیگران زن در فیلم ها +عکس

 

عکسها و خبرهای داغ بازیگران و چهره های ایرانی