اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

جدیدترین خبر از وضعیت سلامتی ملکه رنجبر

مجموعه : مجله خبری روز
جدیدترین خبر از وضعیت سلامتی ملکه رنجبر

جدیدترین خبر از وضعیت سلامتی ملکه رنجبر

 

بازیگر پیشکسوت ایرانی که چند روز پیش در بیمارستان مورد عمل جراحی قلب قرار گرفته بود هوشیاریش را بدست می اورد . به گزارش ایران ناز خانم ملکه رنجبر بازیگر قدیمی و پیشکسوت تلویزیون وسینمای ایران ، به خاطر بیماری قلبی مورد عمل جراحی قرار گرفته بود 

 

فرزند ملکه رنجبر از وضعیت جسمی و روند هوشیاری این بازیگر پس از جراحی خبر داد.فریبرز ایروانی فرزند ملکه رنجبر بازیگر تئاتر و تلویزیون درباره آخرین وضعیت جسمانی این هنرمند گفت: روز گذشته به صورت معجزه‌آسایی وضعیت هوشیاری مادرم بهتر شد.

 

پزشکان در این چند روز نگران بودند، چراکه روندهوشیاری و برگشت به حالت طبیعی ایشان خیلی آهسته پیش می‌رفت اما خوشبختانه روز گذشته هوشیاری وی پیشرفت داشته است.

 

جدیدترین خبر از وضعیت سلامتی ملکه رنجبر

 

وی ادامه داد: امروز پزشکان مجوز ورود مادرم به بخش را صادر کردند. به این ترتیب ایشان البته با همراهی پرستارشخصی و امکانات آی سی یو در بخش تحت رسیدگی هستند. امیدواریم که روند هوشیاری ایشان در این هفته افزایش پیدا کند.

 

فرزند این بازیگر تلویزیون خاطرنشان کرد: مادرم همچنان به مراقبت‌های ویژه و انجام فیزیوتراپی نیاز دارند چراکه جراحی سنگینی را پشت سر گذاشته‌اند و دست و پای ایشان ورم کرده است.