اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

جزئیات تصادف شدید امید حاجیلی +عکس

جزئیات تصادف شدید امید حاجیلی +عکس

جزئیات تصادف شدید امید حاجیلی +عکس

 

به گزارش ایران ناز خواننده مشهور پاپ ایرانی تصادفی خونین و وحشتناک را در شب گذشته تجربه کرد . امید حاجیلی خواننده مشهور و نوازنده ترمپت شب گذشته در اشرفی اصفهانی تهران دچار حادثه شد .شب گذشته امید حاجیلی خواننده موسیقی پاپ کشورمان، تصادف کرد.

 

ماجرا و جزئیات تصادف شدید امید حاجیلی را در ادامه ی این مطلب از ایران ناز میخوانید ؛ در یکی از سایت‌ها، خبری منتشر شد مبنی بر اینکه امید حاجیلی خواننده موسیقی پاپ کشورمان، تصادف کرده است. این اتفاق در حالی رخ داده که این خواننده با ماشین خود پشت چراغ قرمز ایستاده بوده و ناگهان یک خودرو که راننده‌اش گویا توجهی به جلو و چراغ قرمز نداشته با سرعتی سرسام آور با ماشین او برخورد شدیدی می‌کند.

 

حاجیلی از ناحیه گردن کمی دچار سانحه شد اما متاسفانه اتفاق ناراحت کننده در خودرو دیگر رخ داده بود، راننده‌ مردی که تقریبا ۳۵ ساله بود، به همراه همسرش و فرزند نوزادشان در این ماشین حضور داشتند.

 

پویا افشاری مدیر برنامه‌های امید حاجیلی  در خصوص تصادف شب گذشته و وضعیت جسمانی امید حاجیلی گفت: خدا را شکر حال امید حاجیلی خوب است. آمبولانس با توجه به زمان تصادف و خلوتی خیابان‌ها خیلی دیر در محل حادثه حاضر شده است.

 

وی ادامه داد: امید حاجیلی بیشتر نگران نوزاد ماشینی است که با او برخورد داشته اما در حال حاضر وضعیت آنها نیز رو به بهبود است.

جزئیات تصادف شدید امید حاجیلی +عکس

پویا افشاری مدیر برنامه امید حاجیلی خواننده پاپ گفت: پس از تصادفی که امید حاجیلی ساعت 22 بامداد امروز داشت، خدا را شکر الان حال خوبی دارد.

 

وی ادامه داد: در بزرگراه شهید اشرفی اصفهانی امید حاجیلی پشت چراغ قرمز بوده که وقتی چراغ سبز می شود و او قصد حرکت کردن دارد ، یک سواری هیوندای نمی تواند ماشین خود را کنترل کند و از پشت با ماشین حاجیلی برخورد می کند.

 

افشاری تصریح کرد: در ماشین برخورد کرده با ماشین حاجیلی یک خانواده بودند و یک بچه یک ساله داشتند و نگرانی آن بچه مقداری امید حاجیلی را اذیت می کرد چرا که او را با صورت خونی دیده بود. وی همچنین اظهار کرد: البته معلوم شد که خون مربوط به مادر بچه بوده است.

 

مدیر برنامه امیدحاجیلی خاطرنشان کرد: بر اساس آخرین خبری که در ساعت 11:00 از حال آن خانواده داشتم وضعیت فعلی شان خوب است اما ماشین امید حاجیلی خسارت دید که خدا را شکر این خسارت فقط مالی بود نه جانی.

 

مطالب مرتبط:

 

تصادف خانواده مرحوم نوروزی با اتوبوس +عکس

 

جدیدترین عکسهای بازیگران و هنرمندان در اینستاگرام

 

عکسهای جدید بازیگران و اخبار هنرمندان

 

گالری عکس بازیگران مشهور ایرانی و همسرانشان

 

تصاویر بازیگران و چهره ها با پدر و مادرشان