اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

جزئیات و تصاویر اعدام قاتل اراکی (فیلم و عکس)

مجموعه : مجله خبری روز
جزئیات و تصاویر اعدام قاتل اراکی (فیلم و عکس)

جزئیات و تصاویر اعدام قاتل اراکی (فیلم و عکس)

 

به گزارش ایران ناز مرد بیست و شش ساله اراکی که بخاطر کینه داشتن از مامور نیروی انتظامی و خانواده ای که باعث زندان رفتنش شده بودند ، در اقدامی کینه جویانه مامور نیروی انتظامی که در دستگیری وی نقش داشته را به همراه خانواده اش کشته و اعضای خانواده ی دیگری را نیز بخاطر کینه بر سر همین ماجرا به قتل رسانده بود امروز صبح اعدام شد

 

عامل قتل عام خانواده اراک بامداد امروز با حضور مرد و اولیای دم در محل وقوع جنایت به دار مجازات آویخته شد.به گزارش ایران ناز سحرگاه امروز صحنه اعدام در ملاء عام عامل قتل عام اراک در منطقه شهرک علی بن ابی طالب که این پرونده هولناک رقم خورده بود آماده شد.

 

جزئیات و تصاویر اعدام قاتل اراکی (فیلم و عکس)

 

صحنه اجرای حکم با داربست هایی که بسته شده بود تحت نظر ماموران قرار داشت و از ساعت 6 صبح مردم که می خواستند شاهد این اجرای حکم باشند به سمت محل اجرای حکم حرکت کردند.

 

تیم های پلیسی به صورت آماده باش منطقه را تحت نظر قرار دادند تا اینکه ساعت 7 صبح خودروی پلیس که اسکورت شده بود وارد محل تحت نظر ماموران شد.

 

ابتدا سکوت همه جا را فرا گرفته بود تا اینکه در خودروی پلیس باز شد و متهم در حالیکه دستبند و پا بند داشت به کمک مامور بدرقه پلیس از خودرو خارج شد.

 

جزئیات و تصاویر اعدام قاتل اراکی (فیلم و عکس)

 

سر و صدا مردم بالا گرفت و مردم با شعارهایی از پلیس قدردانی می کردند و عامل این جنایت هولناک که عباس صحرایی 26 ساله است به سمت چوبه دار حرکت می کرد.

 

دانلود فیلم

 

ماموران نقابدار پلیس عباس را روی صندلی چوبه دار قرار دادند و طناب دار به گردن وی انداخته شد.در شروع مراسم ابتدا نماینده دادستان حکم صادر شده را خواند که در آن عباس صحرایی به خاطر قتل 6 عضو 2 خانواده در روز 17 اسفند ماه 95 به 6 بار قصاص در ملاء عام، 8 سال حبس تعزیری و تحمل 74 ضربه شلاق محکوم شده است.

 

جزئیات و تصاویر اعدام قاتل اراکی (فیلم و عکس)

 

پس از خواندن این حکم که در شعبه 19 دیوان عالی کشور تایید شده بود دستور اجرای حکم صادر شد

 

ماجرای جرم این شخص که اعدام شد بدین صورت است : مقتولان از دو خانواده بوده‌ و در جریان درگیری سال گذشته این قاتل دخیل و مرتبط بوده‌اند،.در حادثه 5 نفر به قتل رسیدند و یک نفر از مجروحین نیز در بیمارستان جان باخت.

 

دادستان اراک در خصوص شایعاتی که در رابطه با مشارکت این فرد در قتلی در سال گذشته مطرح می‌شود، گفت: سال گذشته یک درگیری بین این شخص و فرد دیگری رخ داد که تنها ضربه‌ای به سر مقتول آن حادثه وارد شد ولی وی از این ضربه صدمه‌ای ندید و با ضربه چاقوی برادرزاده خودش کشته شد.

 

به گفته حسینی طاهری، قاتل به دلیل شرکت در این ضرب و شتم در زندان به سر می‌برده و با وثیقه 200 میلیون تومانی برابر با جرم انجام شده در تاریخ 12 دیماه از زندان بیرون آمده است.

 

وی در رابطه با افراد کشته شده و ارتباط قاتل با این افراد عنوان کرد: خانواده اول مربوط به یکی از پرسنل نیروی انتظامی است که سال گذشته در جریان دستگیری این فرد همکاری داشته است. این مامور نیروی انتظامی به همراه خواهر، مادر و برادرش صبح روز حادثه به دست این قاتل کشته شدند و یک نفر از افراد این خانواده نیز در بیمارستان بستری شد

 

فرد قاتل ساعت چهار صبح با خانواده خود نیز درگیری داشته و چند تیر هوایی نیز شلیک می‌کند. بعد از این اتفاق قاتل به سمت منزل مقتولین در خیابان طالقانی می‌رود و بعد از آن به سمت کوی علی‌ابن‌ابیطالب(ع) حرکت کرده و در این منطقه نیز با ورود به یک منزل مسکونی اقدام به تیراندازی کرده است. در مجموع، اتفاقاتی که منجر به قتل شده از ساعت پنج تا شش صبح به وقوع پیوست. این فرد 26 سال سن داشت