اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

جزئیات حمله سگ وحشی به پسر 5 ساله +تصاویر 16+

مجموعه : مجله خبری روز
جزئیات حمله سگ وحشی به پسر 5 ساله +تصاویر 16+

جزئیات حمله سگ وحشی به پسر 5 ساله +تصاویر 16+

 

وقتی مادر امیر محمد 5 ساله را برای غذا فرستادن به مرغداری ای که شوهرش در آن کار میکرد میفرستد ، هر چه چشم انتظار کودکش میماند میبیند  از امیر محمد خبری نیست .با اینکه فاصله خانه و مرغداری بسیار کوتاه بوده و همیشه کودک 5 دقیقه ای به خانه برمیگشته است این بار نیم ساعت از رفتن امیر محمد گذشته و خبری از کودکش نیست

 

این بار غیبت طولانی کودک مادر را به مرغداری میکشاند . مادر سراسیمه چادر به سر کرده و بطرف محل کار شوهرش می رود. ولی از امیرمحمد داوری 5ساله خبری نیست. زن و شوهر هراسان بدنبال کودکمیگردند!! به یکباره در کنار دیواری زوزه ی گرگ گونه سگ درنده به همراه ناله های ضعیف و بیجان کودکشان را می شنوند.

 

 

مادر شیون کنان و به سرزنان و پدر فریادزنان با چوب و سنگ بسوی سگ حمله ور می شوند, کودک غرق خون و سگ درحال خوردن محتویات شکم امیر محمد 5 ساله،… پدر باتلاش بسیار موفق می شود کودک خود را از دست سگ وحشی آدم خوار نجات دهد.اما جای دندان سگ برروی دست و پای کودک بسیار دلخراش است.

 

جزئیات حمله سگ وحشی به پسر 5 ساله +تصاویر 16+

ولی دردناک تر از آن شکم پاره پاره ی امیر محمد داوری است،وی را بلافاصله به بیمارستان امام علی(ع) بجنورد و اتاق عمل می رسانند.

 

به گفته یک شاهد عینی بعضی از اعضای داخل شکم صدمه جدی دیده, این دستیار اتاق عمل اظهار داشت: تقریباً نود درصد روده ی کوچک کودک را سگ خورده است.

 

کارهای اولیه در بیمارستان امام علی بجنورد به پایان می رسد و برای درمان تکمیلی به مشهد مقدس اعزام می شود.گرچه برخی منابع هم گفته اند که تکمیل درمان در بیمارستان شیخ مشهد نیز موفقیت آمیز نبوده و هم اینک پس از 10 روز نیاز فوری به اعزام این کودک 5 ساله به بیمارستان شیراز است.اما بر اساس نزدیکان این خانواده ، این خانواده توانایی پرداخت هزینه های درمان و انتقال به شیراز را ندارند.

جزئیات حمله سگ وحشی به پسر 5 ساله +تصاویر 16+

معاون استاندار خراسان شمالی گفت: حال «امیرمحمد داوری» کودک 5 ساله که به علت حمله سگ از ناحیه شکم مجروح شده و در بیمارستان شیخ مشهد بستری است؛ رو به بهبود است و به گفته پزشک معالجش باید برای تکمیل درمان منتظر بهبود کامل شرایط جسمی، روحی و ترمیم زخم ها باشیم.

 

محمود دلپسند معاون استاندار خراسان شمالی روز جمعه به نمایندگی از استاندار این استان به همراه رئیس دانشگاه علوم پزشکی بجنورد از این کودک اهل یکی از روستاهای جلگه شوقان که به دلیل از بین رفتن روده هایش به علت حمله سگ در بیمارستان شیخ مشهد بستری است؛ عیادت کرد.

 

دکتر جودک جراح اطفال که پزشک معالج امیرمحمد است ضمن تشریح روند درمانی، از خدمات اولیه در بیمارستان امام علی (ع) بجنورد تشکر کرد.

 

معاون استاندار خراسان شمالی افزود: امیرمحمد هم اینک به هوش آمده و حرف می زند، خوراک از طریق مایعات تزریق می شود و زخم هایش تا حدودی ترمیم شده است.وی ادامه داد: به گفته پزشک معالج اکنون موضوع اعزام کودک به شیراز مطرح نیست و هر کاری نیاز باشد در مشهد انجام خواهد شد.

 

معاون استاندار خراسان شمالی گفت: مسوولان استانی و کشوری بویژه دکتر هاشمی وزیر بهداشت در جریان فرایند درمان این کودک قرار گرفته اند و وزیر بهداشت شخصا پیگیر ارایه خدمات به امیرمحمد است.

 

وی با اشاره به فعالیت گسترده خیران خراسان شمالی در اطلاع رسانی درخصوص کمک به درمان امیرمحمد، از آنان قدردانی کرد و افزود: در اینگونه فعالیت های انسان دوستانه،بیش از کمک های مالی، نگاه نوع دوستی و احساس مسوولیت اجتماعی مردم ارزشمندتر است.

 

محمدرضا صالحی استاندار خراسان شمالی چهارشنبه شب ازطریق پیامک و اطلاع رسانی خبرگزاری جمهوری اسلامی از ماجرای امیرمحمد داوری کودک 5 ساله خراسان شمالی که برای تکمیل درمان ناشی از دریده شدن شکمش به علت حمله سگ، در بیمارستان تخصصی کودکان دکتر شیخ مشهد بستری شده است؛ باخبر شد.

 

محمدرضا صالحی با قدردانی از روند اطلاع رسانی ، همچنین خواستار کمک بیشتر خیرین به این کودک شد و ضمن دستور به مدیران ذیربط ، به معاون خود نیز ماموریت داد از این کودک در بیمارستان شیخ مشهد عیادت کند.

 

همزمان با انتشار این گزارش و انعکاس آن در فضای مجازی، خیران اقدام به جمع آوری کمک نقدی برای درمان این کودک کردند که این کمک ها همچنان ادامه دارد.همچنین تعدای از خیران تامین محل اسکان و غذا برای خانواده این کودک را که باید حدود 20 روز دیگر برای درمان در بیمارستان بستری باشد، تقبل کرده اند.هلال احمر و فرمانداری نیز اعلام کردند هزینه های درمان این کودک را بر عهده میگیرند.

 

در همین حال مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان شمالی که از طریق خبرگزاری جمهوری اسلامی از وضعیت درمانی این کودک آگاه شده بود، اعلام کرد که ضمن بررسی موضوع ، این سازمان آمادگی دارد برای انتقال این بیمار به شیراز تمام امکانات و هزینه های لازم را عهده دار شود. حسن شکوری نسب پس از پیگیری وضعیت درمانی این کودک پنج ساله گفت: کلیه هزینه های اعزام این کودک به هر طریقی به مقصد شیراز را جمعیت هلال احمر خراسان شمالی برعهده می گیرد.

 

 

مطالب مرتبط:

 

حمله مرگبار سگی به کودک درآغوش مادرش +تصاویر

 

حمله وحشتناک این سگ به کودک 9 ساله (عکس)

 

خرید و فروش سگ آدم خوار در ایران (عکس)