عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

جسد مخفی شده این پسر جوان در یخچال (عکس)

مجموعه : مجله خبری روز
جسد مخفی شده این پسر جوان در یخچال (عکس)

جسد مخفی شده این پسر جوان در یخچال (عکس)

 

به گزارش ایران ناز ماردین در شهر بالکسیر ترکیه زندگی می کرد و کارش نانوایی بود. او 26 شهریور امسال یکباره ناپدید شد و خبری از دو هم خانه ایرانی او به نام های امیرحسین و محمد نبود. پدرش که نگران حال فرزندش بود به ترکیه سفر کرد. او سراغ پسرش رفت اما از صاحبخانه شنید از او خبری ندارد و دو هم خانه اش هم با برداشتن وسایلشان رفته اند. پدر ماردین بعداز جست وجوی فراوان دو همخانه او را یافت اما آنها مدعی بودند از پسر نانوا خبری ندارند.

 

مرد میانسال که به ماجرا مشکوک شده بود نزد پلیس ترکیه رفت و همراه آنها به خانه اجاره ای پسرش رفتند. ماموران پس از ورود به آپارتمان با وسایل به هم ریخته خانه روبه رو شدند. وقتی در یخچال را باز کردند با رد خون روبه رو شدند. همین سرنخ کافی بود که احتمال دهند بلایی سر جوان ایرانی آمده است.

ماموران به دو هم خانه او مشکوک شدند و در تعقیب شان بودند تا این که یک روز بعد، مردی با پلیس ترکیه تماس گرفت و گفت در اطراف شهر، متوجه دو مرد در حال دفن جسدی شده است. ماموران به محلی که او گفته بود اعزام شدند و در جست وجوی محل موردنظر، جسد مردی جوان را یافتند که معلوم شد متعلق به ماردین است.

 

جسد او به سردخانه پزشکی قانونی شهر بورسا منتقل شد. شواهد نشان می داد او به قتل رسیده و چند روز از مرگش می گذرد. ماموران با تحقیق از شاهد ماجرا پی بردند، دو هم خانه مقتول، جسد را دفن کرده بودند.

 

جسد مخفی شده این پسر جوان در یخچال (عکس)

 

با کشف این سرنخ، دو همخانه ماردین بازداشت شدند. امیرحسین در بازجویی های پلیسی به قتل جوان ایرانی با همدستی دوستش اعتراف کرد. او مدعی بود چون مقتول از او خواسته خانه را تمیز کند، با وی درگیر شده و با مشت به سرش کوبیده که وی بی هوش شده و سرانجام فوت کرده است.عامل جنایت و همدستش، پس از این جنایت جسد را داخل یخچال گذاشته و سه روز بعد دفن کرده اند.

 

ایران ناز آنها روانه زندان شدند و پدر جوان کرمانشاهی با تحویل گرفتن جسد فرزندش او را برای خاکسپاری به زادگاهش منتقل کرد. قصاص می خواهم.دیروز پدر مقتول به دادسرای جنایی تهران آمد و با طرح شکایتی خواستار انتقال دو متهم به ایران و محاکمه آنها شد.در نبود بازپرس شعبه سوم دادسرای جنایی تهران، بازپرس شعبه ششم دادسرای جنایی پایتخت به این پرونده رسیدگی کرد و قرار شد از پلیس ترکیه درباره علت مرگ جوان ایرانی استعلام شود.

 

جسد مخفی شده این پسر جوان در یخچال (عکس)

 

پدر میانسال مقتول به جام جم گفت:پسرم پنجمین فرزندم است. او در شهرمان کرمانشاه با خودرویش مسافر جابه جا می کرد. دو سال پیش برای کار به ترکیه رفت و در یک نانوایی کار می کرد. چند ماه قبل از قتل، با دو همخانه اش آشنا شد و حتی کمک کرد آنها کار پیدا کنند.

 

وی افزود:شهریور امسال با او حرف زدیم که بعداز آخرین مکالمه مان تلفن ماردین خاموش شد و دیگر پاسخ نداد. زمانی که به ترکیه رفتم و پرس و جوکردم، معلوم شد او به قتل رسیده و دو همخانه اش عامل جنایت هستند. از آنها شکایت کردم که متهمان به زندان افتادند. چندی پیش هم آنها در دادگاه ترکیه محاکمه شدند. امیرحسین ـ عامل اصلی جنایت ـ به 30سال حبس و همدستش به 15 سال حبس محکوم شد.

 

پدر مقتول ادامه داد:آنها مرتکب قتل پسرم شده اند، از هردویشان شکایت دارم و برای آنها قصاص می خواهم. پسرم به آنها لطف کرد و برایشان کار پیدا کرد، اجازه ماندن در خانه اش را داد اما آنها به او خیانت کردند و جانش را گرفتند.

 

جسد مخفی شده این پسر جوان در یخچال (عکس)