اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

جنجال سلفی پزشکان با بیماری که مرد +عکس

جنجال سلفی پزشکان با بیماری که مرد +عکس

جنجال سلفی پزشکان با بیماری که مرد

 

به گزارش ایران ناز تصویر سلفی ای که دو نفر از تیم پزشکان جراح در اتاق عمل با بیمار خود گرفته بود جنجال آفرین شد . این دو نفر بعد از عمل جراحی بیمار با لبانی خندان با وی عکس سلفی گرفته بودند اما این بیمار بعد از ترخیص بخاطر عوارض این عمل جراحی درگذشت .  تصویر سلفی یک تیم پزشکی که بعد از عمل جراحی با بیمار سلفی گرفته بودند بعد از مرگ بیمار جنجال آفرید.

جنجال سلفی پزشکان با بیماری که مرد +عکس

تیم جراحی یک بیمارستان در ایتالیا که بعد از عمل جراحی با بیمار تصویر سلفی گرفته بودند بعد از مرگ بیمار متهم به سهل‌انگاری شدند.

 

این بیمار چند روز بعد به بیمارستان مراجعه کرد و به دلیل آنچه عوارض ناشی از عمل جراحی اعلام شد جان باخت.بر اساس گزارش دیلی‌میل، «جینو پوچارلی»(Gino Pucciarelli) اهل شهر «پروجا»(Perugia) ایتالیا برای یک عمل معمولی «آپنه خواب»(مشکل تنفسی هنگام خوابیدن) به بیمارستان مراجعه کرده بود و تحت عمل جراحی قرار گرفته بود.

 

 

به گفته پلیس قرار است جلسه‌ای با حضور چند جراح مطرح این کشور برای بررسی این حادثه تشکیل شود و این تصویر به عنوان مدرک در این جلسه مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

 

«جینو» که یک مهندس معمار 48 ساله است در 4 ژوئیه سال جاری -یک روز بعد از عمل- از بیمارستان مرخص شده بود؛ با این حال وی روز 11 ژوئیه به دلیل درد ناشی ازعوارض جراحی به بیمارستان مراجعه کرد و در نهایت در 16 ژوئیه درگذشت.

 

در حال حاضر دادستان این شهر در صدد است علیه این دو جراح بیمارستان «سانتا ماریا»(Santa Maria della Misericordia) به اتهام قتل نفس اعلام جرم کند.

 

«آپنه خواب» مشکلی تنفسی است که به واسطه وقفه‌ای که به طور منظم در سیستم تنفسی فرد بیمار هنگام خواب ایجاد می‌شود اتفاق می‌افتد.

 

مطالب مرتبط:

 

عکس سلفی زوج جوان موجب مرگ آن ها شد! (عکس)

 

مد جدید و ترسناک سلفی گرفتن (عکس 15+)