اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

آنجلینا جولی هدیه سال نو برد پیت را پس فرستاد

آنجلینا جولی هدیه سال نو برد پیت را پس فرستاد

آنجلینا جولی هدیه سال نو برد پیت را پس فرستاد

 

به گزارش ایران ناز یکی از جنجالی ترین طلاق های هالیوود جدایی آنجلینا جولی از بردپیت بود که تبدیل به یکی از غم انگیز ترین و مهم ترین تیتر رسانه ها در سال 2016 میلادی شد . به گزارش ایران ناز بعد از جدایی جنجالی برد پیت و جولی رسانه ها درباره سرنوشت فرزندان این دو نفر گمانه زنیهای زیادی کردند اما گویا حضانت کودکان به جولی داده شده و برد پیت میتواند آنها را ببیند. 

 

بعد از طلاق اوضاع روحی بردپیت بسیار بهم ریخته شده است .طلاق آنجلینا جولی و براد پیت همچنان موضوع داغی برای رسانه هاست.به گزارش ایران ناز و به نقل از دیلی میل ، براد پیت بسیار غمگین است. او به اطرافیانش گفته که بدترین و سیاه ترین عید سال نوی میلادی عمر خود را سپری می کند. او حضانت شش فرزند خود را از دست داده اما می تواند هر چند وقت یکبار آنها را ببیند.

 

پیت غمگین و افسرده شده اما هنوز عاشق آنجلینا جولی است. او در گفت و گو با یکی از دوستانش گفته که هنوز آنجلینا را دوست دارد و برای آشتی با او چند بار پیشقدم شده اما جولی نپذیرفته که با براد پیت دوباره زیر یک سقف زندگی کند.

 

بر اساس گزارش دیلی میل براد پیت به مناسب سال نو چندین هدیه گران قیمت برای آنجلینا فرستاد اما این سوپراستار زن هالیوود بدون اینکه آنها را باز کند پس فرستاده است!آنجلینا جولی به ارتباط 12 ساله خود با براد پیت در ماه سپتامبر 2016 پایان داد و برگه های طلاق را پر کرد.

 

مطالب مرتبط:

 

درخواست آنجلینا جولی برای سفر به ایران

 

همکاری جالب شوهرهای سابق آنجلینا جولی

 

اولین عکس آنجلینا جولی بعد طلاق از برد پیت

 

خانه لوکس و مجردی آنجلینا جولی بعد از طلاق +عکس

 

بردپیت و آنجلینا جولی خانه خود را فروختند +عکس

 

یادداشتی که آنجلینا جولی بعد طلاق از بردپیت منتشر کرد

 

پای داعش به اینستاگرام آنجلینا جولی باز شد + عکس