اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

حرف جنجالی مهاجم پرسپولیس درباره استقلالی بودنش

مجموعه : مجله خبری روز
حرف جنجالی مهاجم پرسپولیس درباره استقلالی بودنش

حرف جنجالی مهاجم پرسپولیس درباره استقلالی بودنش

 

به گزارش ایران ناز ،مهاجم فعلی پرسپولیس که از جوانترین گل زنان لیگ است ، و گل وی در دربی بسیار مشهور شده ، سالها پیش از پیوستن به پرسپولیس ،در مصاحبه ای گفته بود استقلالیست . علی علیپور سه سال پیش به پرسپولیس گل زد و آرزوی قهرمانی استقلال را داشت.

 

علی علی‌پور دقیقا سه سال بعد از گلی که به پرسپولیس زد و آرزوی قهرمانی استقلال را کرده بود، حالا گل منجر به قهرمانی احتمالی پرسپولیس را به ثمر رساند. علی‌پور روز قبل که در ترکیب فیکس پرسپولیس قرار گرفته بود، اولین گل تیمش به پیکان را به ثمر رساند.

 

گلی که حالا با کسر جریمه شش امتیازی از پرسپولیس، باز هم این تیم قهرمان لیگ شانزدهم خواهد شد. خیلی از پرسپولیسی‌ها همان روز قبل جشن قهرمانی را به پا کردند.

 

حرف جنجالی مهاجم پرسپولیس درباره استقلالی بودنش

 

ولی جالب است که دقیقا سه سال قبل در همین روز، علی علیپور با لباس راه‌آهن به پرسپولیس گل زده بود. گلی که قهرمانی را از تیم علی دایی دور کرد. گزیده‌ای از مصاحبه آخر بازی علیپور را مرور می‌کنیم:

 

تو استقلالی هستی؟

 

«من استقلالی هستم و این تساوی و البته پیروزی استقلال برابر فولاد موجب شد شانس استقلال برای قهرمانی افزایش یابد و از این بابت خوشحالم.»

 

روزگار برای علی‌پور جالب رقم می‌خورد. 16 فروردین روز خاص علی‌ علی‌پور است. در سالروز گلی که به  پرسپولیس زد و آرزوی قهرمانی استقلال را کرده بود، خودش گل منجر به قهرمانی احتمالی پرسپولیس را به ثمر رساند.