اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

خانم بازیگر مشهور هالیوودی مسلمان شد +عکس

خانم بازیگر مشهور هالیوودی مسلمان شد +عکس

خانم بازیگر مشهور هالیوودی مسلمان شد +عکس

 

به گزارش ایران ناز بازیگر و خواننده مشهور هالیوودی خبر از مسلمان شدنش داد . رفتار لیندسی لوهان در فضای مجازی این روزها غوغا به پا کرده و سبب شده بار دیگر این بازیگر و خواننده مشهور سوژه رسانه ها شود . نشانه های ظاهری وی از گرویدن او به اسلام حکایت دارد . به گزارش ایران ناز لیندسی لوهان، هنرپیشه 30 ساله امریکایی که از ستارگان جنجالی و معروف نیویورکی است، دیروز تمام عکس هایش در اکانت هایش در فضای مجازی را پاک کرده است.

 

در تصویر جدیدی که از صفحه اینستاگرام این هنرپیشه مشهور می بینید تمام عکس های این صفحه پاک شده و در بالای صفحه، به انگلیسی نوشته شده سلام علیکم.

خانم بازیگر مشهور هالیوودی مسلمان شد +عکس

با توجه به اینکه لیندسی لوهان سال پیش به نماز در اسلام، ابراز علاقه کرده بود و سپس با یک قرآن انگلیسی در دست دیده شد، بسیاری از طرفداران این بازیگر فکر می کننداو به دین اسلام گرویده است. از طرف دیگر او در ماه های پیش با روسری در ترکیه حضور یافته بود.

 

لیندسی لوهان از ستاره های معروف هالیوودی است که این شهرت را از زمانی که دختربچه ای بیش تر نبود به دست آورد و مانند بسیاری از ستارگانی که در کودکی به شهرت بسیار و ثروت می رسند، به دلیل نابسامانی در خانواده، در سال های نوجوانی و جوانی دچار جنجال ها و شایعات فراوانی شد.

 

مطالب مرتبط:

 

ابتلا به بیماری غیرقابل درمان بازیگر هالیوودی (عکس)

 

 بازیگر معروف هالیوودی مسلمان شد (عکس)