اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

خدای دروغین در پاکدشت دستگیر شد

مجموعه : مجله خبری روز
خدای دروغین در پاکدشت دستگیر شد

خدای دروغین در پاکدشت دستگیر شد

 

به گزارش ایران ناز مردی که مدعی بود خداست و در قالب جسم حضرت موسی به زمین آمده است ، پس از گزارشات مردمی و تحقیق نیروهای مسئول ، دستگیر و بازجویی شد .وی مدعی بود اگر به فرامین و سخنانش گوش ندهند عذاب نازل میکند . فردی که ادعای خدایی در روی زمین می‌کرد طبق اعلام نظریه پزشکی قانونی تحویل مرکز روان درمانی امین آباد شد.

 

چندی قبل دادستان پاکدشت از دستگیری فردی خبرداد که ادعای خدایی در روی زمین می‌کرد و مدعی شده است که در شمایل حضرت موسی (ع) آمده است.

 

طبق گزارش‌های واصله به دادستانی پاکدشت اعلام شد که این فرد با برگزاری کلاس‌های آموزشی که با اعتقاد انحرافی همراه است، در سطح این شهرستان اقدام می‌کند. این موضوع بلافاصله در دستور کار مسئولان قضایی این شهرستان قرار گرفت و نهایتا با رصدهای امنیتی و انتظامی، این فرد که مدعی شده بود در شکل و شمایل حضرت موسی (ع) آمده است، دستگیر شد.

 

تحقیقات اولیه خیلی زود از ادعاهای این فرد کذاب پرده برداشت و حاکی از آن بود که این فرد وقیحانه مدعی شده خداوند متعال است و در شکل و شمایل حضرت موسی (ع) به زمین آمده.

 

این فرد ادعا کرد که عذاب سختی در انتظار همه کسانی است که از امر و دستورات من سرپیچی می‌کنند و همه باید از من اطاعت کنند، چنانچه از دستوراتم اطاعت نکنند دچار عذاب سختی خواهند شد.

 

فردی که ادعای خدایی در روی زمین می کرد طبق اعلام نظریه پزشکی قانونی به مرکز درمانی روانی امین آباد اعزام شد .

 

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان پاکدشت در گفت‌وگو با خبرنگار گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان ضمن تشریح آخرین وضعیت این پرونده اظهارکرد: طبق نظریه پزشکی قانونی این فرد دارای یک نوع اختلال روانی نادر است، به طوری که خود را در یک مرحله بالاتر از تقدس می‌داند.

 

وی خاطرنشان کرد: این فرد به دلیل وجود مشکل روانی تحویل مرکز روان درمانی امین آباد شد.