اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

کیک خونه-سفارش آنلاین کیک تازه خانگی

کیک خونه-سفارش آنلاین کیک تازه خانگی

دختر ربوده شده بعد 18 سال پیدا شد +تصاویر

دختر ربوده شده بعد 18 سال پیدا شد +تصاویر

دختر ربوده شده بعد 18 سال پیدا شد +تصاویر

 

به گزارش ایران ناز 18 سال پیش خانواده ای که از تولد دختر زیبایشان خوشحالی میکردند ، خبر نداشتند این خوشحالی تنها چند ساعت به طوب می انجامد و آخرین ساعاتیست که دخترشان را میتوانند ببینند . به گزارش ایران ناز نوزاد دختر تنها 8 ساعت بعد از تولد ربوده شد اما سرنوشت بعد از 18 سال او را به خانواده اش بازگرداند

 

به گزارش ایران ناز ماجرا ازین قرار بود که یک نوزاد تازه متولد شده که از بیمارستانی در جکسون ویل در فلوریدا ربوده شده بود، بعد از گذشت بیش از ۱۸ سال در کارولینای جنوبی پیدا شده است.کمیه مومبلی در ژوئیه سال ۱۹۹۸ از بیمارستان ربوده شد. گلوریا ویلیامز ۵۱ ساله از سوی مقامات کارولینای جنوبی به اتهام ربودن کمیه مومبلی دستگیر شده است. مومبلی با نامی دیگر زندگی می‌کرد و بر این باور بود که گلوریا ویلیامز مادر او است.

دختر ربوده شده بعد 18 سال پیدا شد +تصاویر 

خانواده واقعی او از طریق اخبار متوجه پیدا شدن فرزندشان شده‌اند. دفتر حقوقی جکسون‌ویل شیریف گفته است که آزمایش‌های دی‌ان‌ای، هویت کمیه مومبلی را تایید کرده است.

 

او در حال حاضر یک دختر ۱۸ ساله است که در شرایط جسمانی خوبی به سر می‌برد.به گفته این دفتر حقوقی، از زمان این آدم ربایی روی ۲۵۰۰ مورد گزارشی که در این مورد دریافت کرد، کار کرده تا این که سال گذشته موفق به کشف این مسئله شده است. در تصاویری که به دست این دفتر رسیده، لحظه ربودن کمیه مومبلی نشان داده می‌شود به همراه عکسی از ویلیامز که بعدا در خانه‌اش دستگیر شد.

دختر ربوده شده بعد 18 سال پیدا شد +تصاویر

مومبلی در حالی که تنها هشت ساعت از زمان تولدش می‌گذشت، توسط زنی که به عنوان یکی از کارکنان بیمارستان کار می‌کرد، ربوده شد. این زن به مادر کمیه گفته بود که نوزادش تب دارد و باید آزمایش‌هایی روی او انجام شود. سپس او نوزاد را از اتاق خارج کرده و ناپدید می شود.

 

به گفته دفتر حقوقی کلانتریجسکون‌ویل شیریف، هر چند که خانواده واقعی از پیدا شدن فرزندشان خوشحال هستند. اما این بستگی به دخترشان دارد که چگونه با آنها برخورد کند و برای کنار آمدن با شرایط نیاز به زمان دارد

 

مطالب مرتبط:

 

پنج دعا برای پیدا کردن اموال و افراد گمشده

 

قتل پسر 8 ساله پس از آنکه مورد آزار جنسی قرار گرفت