عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

دختر جوان روسی بخاطر عشقش داعشی شد +عکس

مجموعه : مجله خبری روز
دختر جوان روسی بخاطر عشقش داعشی شد +عکس

دختر جوان روسی بخاطر عشقش داعشی شد

 

دختر جوان روسی که بشدت مشتاق ازدواج بود پس از یک عاشقی پر شور ولی منجر به شکست عشقی ، به  دام حقه های داعشیان افتاده و فریب وعده های ازدواج با آنها را خورد ! به گزارش ایران ناز این دختر جوان با وعده ی ازدواج و عشق فریب خورده و به قصد رفتن به سوریه و پیوستن به داعشیها فرار نمود!

 

به گزارش ایران ناز ماجرا ازین قرار است که یک دانشجوی روسی گفت که به خاطر عشق به دام گروه تروریستی داعش افتاده است.پایگاه روسیا الیوم نوشت؛ واروارا کاراولووا در دادگاه نظامی مسکو گفت وقتی در سال 2012 دبیرستانی بود با پسری به نام ایرات ساماتوف در شبکه های اجتماعی آشنا شدکه در نهایت این عشق به فرار وی از خانه و رفتن به کشور سوریه انجامید.

 

دختر جوان روسی بخاطر عشقش داعشی شد +عکس

وی افزود که هر دو عضو صفحه شبکه باشگاه فوتبالزسکا بودند، مدتی درباره فوتبال و دیگر مسائل زندگی گفت وگو می کردند تا اینکه ساماتوف موضوعاتی درباره داعش برای کاراولووا نوشت. واروارا اکتبر 2014 مسلمان شد و همزمان، ارتباط عمیق عاطفی اش را با ساماتوف ادامه داد.

این دختر زمانی عازم ترکیه شد که دوستش یکباره ارتباط خود را با وی قطع کرد. این اقدام باعث شد تا واروارا از طریق اسکایپ با یک داعشی دیگر در سوریه ارتباط برقرار کند و در نهایت از طریق اسکایپ با او ازدواج کند. این ازدواج در حالی انجام شد که او آن تروریست داعشی را نمی شناخت. به همین دلیل، برای پیدا کردن همسر داعشی خود تلاش کرد از طریق ترکیه به سوریه رود.

 

پس از آن برای عزیمت به سوریه راهی ترکیه شد که نیروهای امنیتی کشور ترکیه ژوئن 2015 وی را همراه با گروهی از اتباع روس که قصد رفتن به مناطق تحت سیطره داعش در سوریه را داشتند، دستگیر کرده و به کشورش بازگرداندند.

 

مطالب مرتبط:

 

این زنان فریب فرمان جهاد جنسی را خورده اند (عکس)

 

جهاد نکاح و تجاوز اجباری پدر بی رحم به دخترش (عکس)