عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

دختر زیبایی که در برابر متجاوز مبارزه کرد (عکس)

دختر زیبایی که در برابر متجاوز مبارزه کرد (عکس)

دختر زیبایی که در برابر متجاوز مبارزه کرد (عکس)

 

دخترها ممکن است بخاطر شرم و یا ترس از قضاوت دیگران و آبرو در برابر تجاوز سکوت و پنهان کاری کنند . اما داستان واقعی دختری که در برابر متجاوزش فریاد زد اعتراض کرد و او راکه باندی مافیایی داشت به زندان فرستاد را در این مطلب از ایران ناز قرار داده ایم. قصد داریم شما را با دختری آشنا کنیم که در مقابل متجاوز خود ایستادگی کرد و او را به زندان فرستاد.

 

با فرانکا ویولا آشنا شوید .زنی سیسیلی به اسم فرانکا ویولا در سال 1966 پرونده او به یکی از مهم‌ترین موضوعات روز کشور ایتالیا بدل شده بود.

 

ماجرا از این قرار بود که در آن زمان یکی از اعضای گروه هاي مافیایی در سیسیل از فرانکا دختر 20 ساله یک خانواده کشاورز روستایی خواستگاری میکند اما با پاسخ منفی او مواجه میشود.

 

فیلیپو ملودیا خواستگار سمج چندین بار درخواست خود را تکرار میکند و در نهیات تصمیم میگرد دختر مورد علاقه اش را بدزدد.

 

فیلیپو در یک موقیعت مناسب نقشه شومش را عملی کرده و همراه با 15 همدست خود فرانکا را دزدیده و به یک منزل متروکه در بین یک کشتزار قدیمی میبرد و برای یک هفته وی را زندانی کرده و مورد تجاوز قرار می دهد. در آن زمان بر زمینه رسم سیسیلی ها دختری که مورد تجاوز قرار گرفته بود دیگر جز فرد متجاوز نمی توانست به کس دیگری شوهر کند

 

برای همین فیلیپو امیدوار بود با اینکار دختر را وادار به ازدواج میکند. اما فرانکای جوان نه تنها تن به این سنت نداد بلکه از دست مرد متجاوز و همدستانش به دادگاه شکایت کرد.

 

دختر زیبایی که در برابر متجاوز مبارزه کرد (عکس)

 

فرانکا ویولا دختری که ربوده شده بود

 

فرانکا با شکایت خود به نخستین زنی بدل شد که در تاریخ ایتالیا در برابر متجاوز به دادگاه متوسل شد؛ در حالی که مردمان سیسیل نه تنها از او پشتیبانی نکرده بلکه وی را مورد سرزنش قرار می دادند.

 

محاکمه غوغایی با پیروزی فرانکا به آخر رسید و فیلیپو به 11 سال حبس و 7 تن از همدستان او نیز هر یک به 4 سال حبس محکوم شدند. فرانکا نیز دو سال بعد با جوانی 25 ساله ازدواج کرد؛ این خبر به سرعت در ایتالیا پیچید و رئیس جمهور این کشور برای جشن عروسی هدیه اي 250 دلاری فرستاد.

 

دختر زیبایی که در برابر متجاوز مبارزه کرد (عکس)

 

دستگیری جوان متجاوز و همدستانش

 

زندگی فیلیپو اما به کلی تباه شد؛ او پس از 11 سال حبس و آزادی در سال 1976 به دست گروه هاي مافیایی کشته شد.