اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

2 راهکار ساده برای درمان سرفه‌های کودکان

2 راهکار ساده برای درمان سرفه‌های کودکان

2 راهکار ساده برای درمان سرفه‌های کودکان

درمان سرفه‌های کودکان درمان سرفه کودکان در طب سنتی برای سرفه کودکان چی خوبه درمان سرفه خلط دار در کودکان درمان سرفه کودکان  درمان سرفه کودکان با داروهای گیاهی شربت سرفه کودکان درمان سرفه کودکان زیر 2 سال  درمان سرفه هنگام خواب  چند روز است که آلودگی هوا مدارس را به تعطیلی کشانده است و بچه هایی که مریض هستند فرصت یافته اند در منزل استراحت کنند. سرماخوردگی یا آنفلوآنزا همراه با سرفه های مکرر است که در شب عود می کند و بسیاری از والدین شاهد سرفه‌های مکرر کودکان خود هنگام خواب شبانه هستند.

 

2 راهکار ساده برای درمان سرفه‌های کودکان

 

با وجود این سرفه تحت تاثیر عواملی مانند عفونت‌های تنفسی، سرماخوردگی، آلرژی، آسم و بیماری‌های دستگاه گوارش به وجود می‌آید. سرفه کودکان به مدت طولانی ممکن است نشان دهنده یک وضعیت جدی باشد.به همین دلیل با راهکارهای خانگی می توان مانع سرفه های طولانی و آزار دهنده کودکان شد.با قرار دادن دستگاه‌های بخور و رطوبت ساز در اتاق کودکان، ریه‌های آنان را از نفوذ هر گونه آلودگی و ویروس‌های گوناگون به درون بدن شان حفظ کنید.

 

 

خوابیدن در وضعیت نیمه نشسته
چون خوابیدن افقی وضعیت تنفسی را با مشکل مواجه می کند، فرد بیمار باید به حالت نیمه نشسته بخوابد.

 

 

پیاز
قرار دادن تکه‌های پیاز در اتاق کودک به علت دارا بودن مواد غنی مانند آنتی هیستامین طبیعی می‌تواند یک روش بسیار مهم در از بین بردن حساسیت و عفونت‌های تنفسی کودکان باشد.