عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

در مدت خیلی کوتاه بدن خود را نرم کنید

در مدت خیلی کوتاه بدن خود را نرم کنید

در مدت خیلی کوتاه بدن خود را نرم کنید

 

پوست نرم نشانه ی پوستی سالم است و همه ما تمایل به داشتن چنین پوستی داریم اما متاسفانه محیط و سلامت نقش مهمی را در کاهش درخشندگی و مردگی پوست ایفا می کنند، پوست های خشک به دلیل کمبود رطوبت و آب و هوای خشک و استفاده نادرست از محصولات مراقبتی پوستی ایجاد می شود .

 

در کل همه چیزی که پوست برای رفع خشکی نیاز دارد مرطوب نگه داشتن پوست است و برای این مهم باید درمان های موثر خشکی پوست را استفاده کرد درمان هایی که در این بخش به دسته ی روغن های گیاهی آن اشاره می کنیم ، در ذیل به چگونگی نرم کردن طبیعی پوست در یک دقیقه می پردازیم.

روغن های گیاهی برای نرم شدن پوست در سریعترین زمان ممکن

روغن بادام شیرین نرم کننده سریع پوست

روغن بادام شیرین بهترین نسخه گیاهی و طبیعی برای داشتن پوست نرم بعد از اینکه پوست خود را با آب و صابون شستشو دادید بدن یا صورت را با مقداری روغن بادام شیرین چرب کنید و خوب ماساژ دهید.

 

ترکیب این دو روغن در نرمی و تغذیه پوست موثر است تمام مواد مورد نیاز:
نصف فنجان روغن نارگیل خالص
1ق چای خوری روغن کرچک است

روغن کرچک بیشتر اضافه نکنید که پوست خیلی چرب شود، بعد از اینکه پوست را با آب و صابون ملایم شستشو دادید ترکیب این روغن ها ار روی پوست های مرطوب بمالید و دقایقی ماساژ دهید بعدپوست را شستشو داده و سپس رطوبت پوست را خشک کنید. با انجام این روش در یک دقیقه پوستی نرم و لطیف خواهید داشت.روغن های گیاهی مثل اسطوخودوس و نارگیل را با هم ترکیب و به همان ترتیب روی بدن بمالید.

 

در مدت خیلی کوتاه بدن خود را نرم کنید