اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

دلجویی کردن حسام الدین سراج از محسن چاوشی (عکس)

دلجویی کردن حسام الدین سراج از محسن چاوشی (عکس)

به گزارش ایران ناز حسام‌الدین سراج که در هفته های گذشته با برخی اظهارنظرها در برنامه «دورهمی» با واکنش هایی از سوی طرفدارن محسن چاوشی در فضای مجازی رو به رو شده بود، پس از مدتی سکوت، سرانجام توضیحاتی را درباره اتفاقات اخیر منتشر کرده است تا به شایعات پایان دهد.

 

این هنرمند که برخی سخنانش در برنامه «دورهمی» مهران مدیری باعث رنجش طرفداران چاوشی شده بود، در پیامی ضمن تمجید از آلبوم جدید چاوشی، نسبت به جایگاه اجتماعی این هنرمند ادای احترام کرده است.حسام الدین سراج در این باره در شبکه اجتماعی اش نوشته است:«خوشحالم که صدای ایشان ذیل اذان و ذیل صدای استاد موذن زاده آمده است.

 

دلجویی کردن حسام الدین سراج از محسن چاوشی (عکس)

 

توفیق بزرگی است شعر از مولانا خواندن. دوستان عزیزم سخن من نقد ادبی هنری از یک رویه هنری فرهنگی در جامعه بود. بنده هیچ خصومتی با آقای چاوشی ندارم و حتی برای جایگاه مردمی ایشان احترام قائل‌ام. اما برخی از دوستان عجولانه قضاوت کردند و اصل مطلب در پرده محاق ماند. به هر حال از همه عزیزانی که سبب تمرین صبر بنده شدند تشکر می کنم

 

و امیدوارم حقیقت امور به لطف و کرم حضرت حق بر همه مکشوف شود. منم که شهره شهرم بهعشق ورزیدن ،منم کهدیده میالوده ام به بد دیدن، وفا کنیم و ملامت کشیم و خوش باشیم که در طریقت ما، کافری‌ست رنجیدن…»این پیام در حالی منتشر شده است که در روزهای گذشته محسن چاوشی واکنشی درباره اتفاقات اخیر از خود نشان نداده بود و طبق معمول رویه سکوت را در پیش گرفته بود.