لوازم آرایشی

لوازم آرایشی

دکترجمیلیان متخصص ارتودنسی دارای فلوشیپ تخصصی جراحی ارتودنسی

بلیط هواپیما

دکترجمیلیان متخصص ارتودنسی دارای فلوشیپ تخصصی جراحی ارتودنسی

بلیط هواپیما

دلیل فوت حسن جوهرچی روشن شد

مجموعه : مجله خبری روز
دلیل فوت حسن جوهرچی روشن شد

دلیل فوت حسن جوهرچی روشن شد

 

صبح امروز جمعه 15 بهمن ماه حسن جوهرچی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان در ساعت 5 صبح دار فانی را وداع گفت.به گزارش ایران ناز  این بازیگر پر سابقه و محبوب کشورمان که با بازی در سریال در پناه تو و ” او یک فرشته بود ” بسیار به شهرت و محبوبیت رسیده بود یکسال بود که از بیماری کبدی خود آگاه شده و در انتظار پیوند کبد بود .

 

به گزارش ایران ناز، صبح امروز حسن جوهرچی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان دار فانی را وداع گفت.این بازیگر در روزهای اخیر به دلیل بیماری و عارضه کبدی در بیمارستان بستری بود.

 

سحر سميعی پرستار بيمارستان امام خميني (ره)  ؛ درباره علت دقیق درگذشت این بازیگر گفت: حسن جوهرچی به دلیل عارضه عفونت ريوی و فشار خون پايين فوت كرد. ايشان به علت فشار خون پايين دارو مصرف می كردند. عفونت بايد كنترل می‌شد تا پيوند كبدی برای ايشان انجام شود اما به علت عفونت شديد ريوی و كنترل نشدن آن دار فانی را وداع گفت.

 

حسن جوهرچی متولد سال 1347 بود و در این سالها در آثار سینمایی و تلویزیونی بسیاری ایفای نقش کرده است.از این بازیگر این روزها سریال آرام می گیرم از شبکه دوم سیما پخش می‌شود

 

حسن جوهرچی صبح امروز 15 بهمن ماه به علت عارضه کبدی درگذشت. از این بازیگر 48 ساله و مطرح عرصه سینما، تاتر و تلویزیون دو فرزند به نام های آوا و علی برجای مانده است.

 

مطالب مرتبط:

 

حسن جوهرچی بازیگر مشهور سینما و تلویزیون درگذشت +جزئیات

 

گفتگویی خواندنی با حسن جوهرچی

 

جدیدترین تصاویر بازیگران و اخبار داغ چهره ها