اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

کیک خونه-سفارش آنلاین کیک تازه خانگی

کیک خونه-سفارش آنلاین کیک تازه خانگی

چگونه دهان‌ شویه خانگی درست کنیم؟

چگونه دهان‌ شویه خانگی درست کنیم؟

به گزارش ایران ناز لیمو دهان را تازه می‌کند و باکتری های دهان را از بین می‌برد. علاوه بر آن خاصیت سفیدکننده دارد.دهان‌شویه ها معمولاً با طعم تند نعناع تهیه می‌شود. همچنین، بیشتر دهان‌شویه های موجود در بازار شامل رنگ‌های مصنوعی، طعم‌دهنده و مواد شیمیایی است که برای بدن مفید نیست. بنابراین بهتر است از دهان‌شویه ای استفاده کنید که با مواد طبیعی درست‌شده باشد و به‌طور کامل دهان را تمیز کند.

 

روش تهیه دهان‌شویه خانگی

 

مواد استفاده‌شده برای تهیه این دهان‌شویه در منزل یافت می‌شود

 

چگونه دهان‌ شویه خانگی درست کنیم؟

 

عسل:

 

این ماده دارای خواص متعددضد باکتری است که به‌جای تغذیه کردن باکتری‌ها آن‌ها را از بین می‌برد. سعی کنید از عسل طبیعی استفاده کنید.

 

دارچین:

 

یک ادویه معجزه گر به‌حساب می‌آید که با از بین بردن باکتری‌ها بوی دهان را کاملاً از بین می‌برد.نتایج بررسی ها نشان می دهد افرادی که آدامس با طعم دارچین می‌جوند، نسبت به افرادی که آدامس نعناع می‌جوند با 50 درصد کاهش باکتری دهان روبه‌رو هستند.

 

چگونه دهان‌ شویه خانگی درست کنیم؟

 

آب‌لیمو:

 

لیمو دهان را تازه می‌کند و باکتری های دهان را از بین می‌برد. علاوه بر آن خاصیت سفیدکننده دارد.اما ازآن جا ‌که اسید آن می‌تواند به مینایِ دندان ضرر برساند، در مصرف آن احتیاط شود.

 

برای تهیه این دهان‌شویه به این مواد نیاز است:

 

آب 2 عدد لیمو ی تازه نصف قاشق غذاخوری پودر دارچین یک قاشق مرباخوری جوش‌شیرین نصف قاشق مرباخوری عسل یک فنجان آب گرم برای ذوب کردن عسل تمامی مواد را در یک شیشه بریزید و خوب باهم مخلوط‌کنید.هر بار2- 1 قاشق غذاخوری آن را غرغره کنید.استفاده بیش از یک یا دو بار در روز توصیه نمی‌شود زیرا لیمو خاصیت اسیدی دارد و برای مینایِ دندان مضر است.

 

چگونه دهان‌ شویه خانگی درست کنیم؟